Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

Baltijos šalyse 18 proc. augusi „Compensa Vienna Insurance Group“ planuoja tolesnę plėtrą

2016-04-26

Praėjusiais metais ne gyvybės draudimo kompanija „Compensa Vienna Insurance Group“ Baltijos šalyse užfiksavo 18 proc. augimą – pasirašytų draudimo įmokų suma pasiekė 28 mln. eurų.

„Compensa Vienna Insurance Group“ per 2015 metus pasirašytų draudimo įmokų suma Lietuvoje sudarė 20 mln., o Latvijoje 8 mln. eurų. Tai buvo atitinkamai 15 proc. ir 28 proc. daugiau nei 2014-aisiais. Pernai klientams Lietuvoje buvo atlyginta 9,6 mln., o Latvijoje – 5 mln. eurų nuostolių.

„2015 m. Lietuvoje didžiausią pasirašytų draudimo įmokų augimą užfiksavome kasko ir turto draudimo segmentuose. Latvijoje panašias augimo apimtis demonstravo visi ne gyvybės draudimo segmentai – čia bendra pasirašytų įmokų vertė padidėjo daugiau kaip ketvirtadaliu. Tokie rezultatai ir mūsų komandą neseniai papildęs Estijos filialas leidžia pozityviai žvelgti ir į šiuos metus, – sako „Compensa Vienna Insurance Group“ valdybos pirmininkas Deividas Raipa. – Augimas neabejotinai yra vienas iš ilgalaikių mūsų tikslų. Sieksime būti dar inovatyvesni, kuo operatyviau siūlyti klientų poreikius atitinkančius sprendimus ir įtvirtinti savo pozicijas rinkoje.“

Šiemet Lietuvoje naujai įkurta uždaroji akcinė draudimo bendrovė „Compesa Vienna Insurance Group“, kontroliuojanti filialus Latvijoje ir Estijoje, pradėjo naują veiklos etapą ir tikisi tolesnio pasirašytų draudimo įmokų apimčių augimo.

„Planuojame daugiausia dėmesio sukoncentruoti turto draudimo srityje, siekdami savo klientams pasiūlyti dar patrauklesnių sprendimų. Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje jau sukūrėme vieningą žalų atlyginimo sistemą – mūsų klientai dėl žalų atlyginimo gali kreiptis į bet kurį Baltijos šalyse veikiantį padalinį. Ateityje sieksime būti dar lankstesni ir greitesni, diegsime modernius mokėjimų kontrolės sprendimus“, – sako D. Raipa.

2015 m. „Vienna Insurance Group“ pasirašytų draudimo įmokų suma siekė 9 mlrd. eurų, o pelnas prieš mokesčius buvo 172,1 mln. eurų. Bendras Grupės finansinis rezultatas siekė 1,1 mlrd. eurų. 2015 m. pabaigoje investicijos (įskaitant investicijas grynaisiais pinigais ir jų ekvivalentais) sudarė 31,8 mlrd. eurų arba 2,2 proc. daugiau nei ankstesniais metais.

Apie „Compensa Vienna Insurance Group“

UADB „Compensa Vienna Insurance Group“ veiklą Baltijos šalyse pradėjo 2016 m. sausio 1 d. Iki tol Lietuvoje veikė Lenkijos ne gyvybės draudimo bendrovės „Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group“ Lietuvos filialas, veiklą vykdęs nuo 2010 m.

„Vienna Insurance Group“ – lyderiaujanti draudimo kompanija Austrijoje ir Centrinėje bei Rytų Europoje, sukaupusi beveik 190 metų patirties. Į klientų poreikius orientuotą grupę, pasižyminčią giliomis tradicijomis ir stipriais prekių ženklais, sudaro maždaug 50 kompanijų, veikiančių 25 šalyse. Jose dirba apie 24 tūkst. darbuotojų. „Vienna Insurance Group“ akcijos listinguojamos Vienos akcijų biržoje, dalis jų taip pat listinguojamos Prahos akcijų biržoje.

Laura Gabrilavičiūtė
Projektų vadovė
Nova media
+37062050997
laura.gabrilaviciute@novamedia.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.