Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

N.Cooperis: „Finastos" pardavimas pasiekė baigiamąją stadiją"

2014-01-31

„Finastos" pardavimo procesas yra pasiekęs baigiamąją stadiją. Įsigyti finansinę grupę aktyviai siekia du pirkėjai, pateikę galiojančius pasiūlymus. Šiuo metu laukiama galutinio Lietuvos banko sprendimo, ar „Borges Equity Partners" būtų leista įsigyti „Finastos" bankinę grupę.

 

„LHV Group" jau suteiktas Lietuvos banko leidimas įsigyti „Finastos" grupę buvo pratęstas sausio 30 d. ir galios iki balandžio 30 d. 

 

„Siekiame naudingiausio sandorio banko kreditoriams, todėl priėmėme sprendimą, kad galutinį sprendimą dėl „Finastos" pardavimo priimsime tik tuomet, kai abu galimi pirkėjai turės Lietuvos banko sprendimus ir bus pateikę įgyvendinamus įpareigojančius pasiūlymus", - sako Neilas Cooperis, „Snoro" bankroto administratorius.

 

Šiuo metu vienas iš galimų pirkėjų - „LHV Group" - yra toliau pažengęs  derybų procese, taip pat jau yra gavęs Lietuvos banko leidimą. Antrasis pirkėjas - „Borges Equity Partners" - vis dar laukia Lietuvos banko sprendimo, kuris turėtų paaiškėti iki vasario 18 d.

 

Kol laukiama Lietuvos banko sprendimo, tęsiamos derybos su „Borges Equity Partners" dėl galutinės sandorio struktūros. Abu pasiūlymai taip pat turės gauti Latvijos reguliuotojo patvirtinimą. 

Rita Saunorytė Norutienė

„Publicum FComm"

Tel. +370 5 249 9087

Mob. +370 682 95377

r.norutiene@publicum.lt

 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.