Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

Lietuviai mokys vairuoti ir kairiąja kelio puse

2012-09-12

Interaktyvias nuotolinio mokymosi priemones apie kelių eismą kurianti Lietuvos bendrovė "DrivingEd" sukūrė interneto svetainę passdsa.co.uk, skirtą norintiems pasiruošti vairavimo teorijos egzaminui Jungtinėje Karalystėje. Būsimų vairuotojų patogumui šioje svetainėje publikuojama visa reikalinga informacija: vairavimo testas, informacija apie valstybinį vairavimo egzaminą bei naujausios "Kelių eismo taisyklės", galiojančios Anglijoje, Škotijoje ir Velse.

"Svetainėje būsimi vairuotojai galės rasti ne tik naujausią ir išsamiausią informaciją, reikalingą savarankiškai pasiruošti teorijos egzaminui Jungtinėje Karalystėje, bet ir oficialius angliškų testų klausimus bei pavojaus numatymo filmukus. Visa tai padės geriau pasiruošti vairavimo egzaminui ir jį išlaikyti iš pirmo karto", – teigia "DrivingEd" direktorius ir projekto iniciatorius Jonas Jankūnas.

Pasak Jono Jankūno, "PassDSA" britams siūlomo mokymo testo struktūra tokia pati kaip ir vairavimo egzamino, laikomo valstybiniame vairavimo egzamine: jį sudaro teoriniai klausimai bei interaktyvios užduotys. Išmanioji testo sistema atsimena padarytas klaidas ir leidžia pakartoti tik neteisingai atsakytus klausimus. Taip pat svetainė "PassDSA" fiksuoja besimokančiojo progresą ir suteikia galimybę jį stebėti.

Kartu su projekto internetiniu tinklapiu startuoja ir aplikacija išmaniems "Apple iPhone" ir telefonams su "Android" sistema. Galimybę atsisiųsti vieną iš galimų aplikacijos versijų ir mėginti išlaikyti egzaminą tiesiog savo telefone turės visų kategorijų vairuotojai.

"Paprastai aplikacijas kuriančios bendrovės siūlo tradicinę vairavimo testo aplikaciją, kurioje būna tik teorinė ir praktinė dalys. Mes Didžiosios Britanijos būsimiems vairuotojams pasiūlėme sudėtingesnę aplikaciją, į kurią integravome interaktyvias filmuotas pavojaus numatymo situacijas, kurios naudojamos ir valstybiniame vairavimo egzamine", – sako aplikacijas sukūrusios interneto sprendimų bendrovės "StudioV4 " vadovas Marius Galdikas.

Įmonė "DrivingEd", įkurta 2011 metais, specializuojasi interaktyvių nuotolinio mokymosi priemonių, skirtų pasirengti vairavimo egzaminui bei patobulinti kelių eismo žinias, srityje. Įmonei priklauso tokie projektai kaip "Eismo situacijos" ir "KET bilietai", skirti pasiruošti vairavimo egzaminui VĮ "Regitra", bei analogiškas "PDD Test", skirtas Rusijos rinkai. "DrivingEd" nuolat plečia ir tobulina siūlomų paslaugų spektrą.

Jonas Jankūnas
Direktorius
UAB „DrivingEd“
Mob. +370 699 76 539
El.paštas: info@drivingin.eu

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.