Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidiumas priėmė sprendimą nutraukti Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų narystę Asociacijoje

2023-11-16

2023 m. lapkričio 16 d. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos (toliau – LPPARA) Prezidiumo posėdyje priimtas sprendimas nutraukti Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų narystę Asociacijoje.

LPPARA Prezidiumo posėdyje dalyvavę Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmus, o tuo pačiu ir daugiau kaip 2 tūkst. įmonių – rūmų narių bendruomenę, atstovaujantys Prezidiumo nariai nutarė  nutraukti Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų (toliau Vilniaus PPAR) narystę LPPARA nuo 2024 m. sausio 18 d.

Vienbalsiai nutarta, kad šiandien Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų interesai ir požiūris neatitinka Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir juos vienijančios Asociacijos vertybių. Siekiant išlaikyti veiklos tęstinumą ir organizacijai keliamus tikslus, bei prisiimant atsakomybę prieš keturių Prekybos, pramonės ir amatų rūmus vienijančią verslo bendruomenę, priimtas sprendimas nutraukti bet kokį įmanomą keturių rūmų bendradarbiavimą su Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmais.

LPPARA prezidiumo nariai teigia, kad šiandien negalime sau leisti tapti vieno regiono verslą atstovaujančios organizacijos ir jos vadovų įkaitais.

Tikime, kad pasikeitus aplinkybėms Vilniaus PPAR, galėtume grįžti prie daugybę dešimtmečių kurtos ir sėkmingai dirbančios vieningos sistemos.

Ingrida Kazlauskaitė
Viešųjų ryšių vadovė
Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai
866036661
ingrida.kazlauskaite@chamber.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.