Lietuvos verslo konfederacijos komunikacijai vadovaus Dovilė Lisauskaitė

2018-09-05

Lietuvos verslo konfederacijos komunikacijai vadovaus Dovilė Lisauskaitė

Lietuvos verslo konfederacijoje (LVK) darbą pradeda Dovilė Lisauskaitė. Iki šiol buvusi įmonės „Grinda“ atstove spaudai, konfederacijoje ji bus korporatyvinių reikalų ir komunikacijos vadove.

„LVK pastaruoju metu auga tiek narių, tiek ir naujų veiklų bei iniciatyvų prasme. Natūraliai atsirado poreikis turėti komandoje žmogų, kuris operatyviai ir efektyviai informuos visuomenę apie konfederacijos veiklą, vykdomas iniciatyvas“, - teigia LVK generalinis direktorius Andrius Nikitinas.

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos vadovė bus atsakinga už bendravimą su žiniasklaida bei konfederacijos organizuojamus renginius Lietuvoje ir užsienyje.

D.Lisauskaitė turi daugiau nei 20 metų patirtį įvairiose žiniasklaidos priemonėse. Savo profesinę karjerą ji pradėjo dirbdama laidų moksleiviams vedėja Alytaus radijo stotyje FM99, vėliau baigusi studijas Klaipėdoje, dirbo įvairiose žiniasklaidos priemonėse. Pastaraisiais metais rūpinosi Vilniaus miesto savivaldybės įmonės „Grinda“ išorine komunikacija, prieš tai ėjo Keistuolių teatro ir „Labaiteatro“ atstovės spaudai pareigas.

 

Apie Lietuvos verslo konfederaciją:

LVK yra didžiausia paslaugų, prekybos ir aukštųjų technologijų įmones vienijanti verslo organizacija Tarptautinių prekybos rūmų (International Chamber of Commerce – ICC) oficiali atstovė Lietuvoje ir Pasaulio rūmų federacijos (World Chamber Federation) dalyvė. Konfederacija atstovauja 29 verslo asociacijoms ir 3,5 tūkst. įmonėms, kurios drauge sukuria apie ketvirtadalį Lietuvos BVP. Šios įmonės yra sukūrusios 200 tūkst. darbo vietų – tai sudaro 15 proc. iš visų 1,3 mln. Lietuvos dirbančiųjų. Pagrindinės organizacijos narių verslo sritys: aukštosios technologijos, mokslas ir švietimas, teisės, finansų, logistikos ir kitos paslaugos.   

Dovilė Lisauskaitė
Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos vadovė
E-mail: dovile@lvk.lt
Mob. +370 686 88406

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.