Bendras Lietuvos, Vokietijos ir Norvegijos projektas - modernus logistikos centras Vilniuje

2016-04-07

Vokietijos kapitalo bendrovė „Rhenus Svoris" kartu su pagrindine investuotoja Norvegijos kompanija „Baltic Sea Property AS" Vilniuje pradeda statyti modernų 10 mln. eurų vertės logistikos kompleksą.
Šio svarbaus verslo objekto statybų pradžios renginyje dalyvavęs Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius džiaugėsi, kad ilgametės Lietuvos partnerės Vokietija ir Norvegija toliau plečia savo įmonių veiklą Lietuvoje, taip stiprindamos mūsų šalies ekonomiką ir verslą, o taip pat užsienio partnerių pasitikėjimą.
„Lietuvos geografinė padėtis - pusiaukelė tarp Rytų ir Vakarų - verslui sudaro galimybes pasinaudoti puikiai išplėtota logistikos infrastruktūra, prekėms keliaujant abejomis kryptimis. Sveikinu įmonių „Rhenus Svoris" ir „Baltic Sea Property AS" investicijas Lietuvoje ir linkiu toliau sėkmingai plėtoti savo veiklą", - sakė premjeras.
„Užsienio kapitalo investicijos į šį naują logistikos centrą - didžiulis indėlis į sostinės ekonominę plėtrą. Vilnius šiandien yra tapęs viena labiausiai augančių Senojo žemyno sostinių ir tikru ateities Europos miestu. Tam, kad ir toliau sėkmingai augtume, pritrauktume talentų ir investicijų, Vilniui gyvybiškai svarbu plėsti infrastruktūrą ir sudaryti sąlygas verslui čia dirbti ir kurti”, - kalbėjo Vilniaus meras Remigijus Šimašius.
Naujasis logistikos centras turėtų išspręsti bendrovės veiklai šiuo metu vis didesne našta tapusią ankštų patalpų problemą. Erdvūs 12 tūkst. kvadratinių metrų ploto sandėliai ir 2 tūkst. biuro patalpos leis bendrovei efektyviau įgyvendinti užsibrėžtus strateginius tikslus, bus sukurta keliasdešimt naujų darbo vietų.
„Tai ilgai planuotas ir subrendęs žingsnis - papildomos erdvės mums reikės ir naujiems plėtros sumanymams įgyvendinti. Šiuo metu nuomojamos patalpos jau yra per mažos, o naujas centras padės efektyviau planuoti veiklą ir taupyti", - sakė „Rhenus Svoris" bendrovės generalinis direktorius Arūnas Bertašius.
Į logistikos centro statybą investuoja norvegų bendrovė „Baltic Sea Property AS". Pagal sutartį ji objektą pastatys, o „Rhenus Svoris" jį nuomosis ilgiau negu 10 metų.
Pasak A. Bertašiaus, dėl bendro projekto derybos su Norvegijos bendrove nebuvo ilgos ir sudėtingos, nes sutapo abiejų pusių interesai. „Baltic Sea Property AS" domina ilgalaikės investicijos į nekilnojamąjį turtą su patikimais nuomininkais, o „Rhenus Svoriui" svarbi tiksli investicijų kaina. Planuojama, jog į naująjį logistikos kompleksą bendrovė persikels jau po metų.
Pabrėžiant būsimo statinio vertę ir tvirtumą bei Vokietijos kapitalo bendrovės „Rhenus Svoris" logistikos centro sėkmingą veiklą tarptautiniu mastu, statybų pradžios ceremonijos metu buvo įmūrytas simbolinis kertinis akmuo, kurį atnešė stipriausiu pasaulio žmogumi tituluojamas Žydrūnas Savickas.

Apie įmonę
„Rhenus Svoris" priklauso vienai didžiausių logistikos įmonių grupių Europoje - „Rhenus Logistics". Ši kompanija turi 460 atstovybių, kuriose dirba daugiau nei 25 tūkst. darbuotojų. 2014 metais „Rhenus" grupės apyvarta siekė 4,2 milijardus eurų. „Rhenus Svoris" yra atsakinga už grupės įmonių veiklą bei plėtrą Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje. Įmonė turi padalinius Vilniuje, Kaune, Rygoje, Taline ir Minske. Vilniuje ir Kaune dirba 92 darbuotojai. Pagrindinis „Rhenus Svoris" biuras yra įsikūręs Vilniuje, šiuolaikinėse 8,4 tūkst. kv.m ploto patalpose. Terminale vienu metu galima aptarnauti iki 8 automobilių, teikiamos visos krovinių gabenimo ir logistikos paslaugos.

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.