Atidarytas Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų penktasis regioninis padalinys

2016-03-21

Kovo 15 d. Šakiuose, rajono savivaldybės rūmuose, oficialiai atidaryta Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovybė. Renginyje dalyvavo rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis, rūmų tarybos nariai, rajono meras Juozas Bertašius, savivaldybės politikai, administracijos atstovai, žurnalistai.

„Subrendo poreikis ir supratimas, kad rūmai yra stipri, patyrusi institucija, burianti platų verslininkų ratą ir deramai atstovaujanti verslo interesams“, - pabrėžė atstovybės narystės koordinatorė Daiva Palukaitienė.

Rūmų iniciatyva Šakiuose neseniai įsteigta Verslo taryba, kurioje lygiomis teisėmis dalyvauja rūmų ir žemdirbių atstovai bei savivaldybės politikai.

Šakių rajono savivaldybės administracijos Regioninės plėtros skyriaus vedėjas Vitas Girdauskas verslininkams pristatė galimybę sėkmingai investuoti ir plėtoti savo verslą – tapti gražios Gelgaudiškio dvaro sodybos koncesininku. Jau restauruotuose dvaro pastatuose planuojama įrengti viešbutį, restoraną, patalpas iškilmingoms ceremonijoms ir pan. Jau sutvarkyta nemažai parko teritorijos ir dar numatyta lėšų tolesnei aplinkotvarkai. Projektuojamas unikalus lyno kelias, sujungsiantis Gelgaudiškio dvarą ir Panemunės pilį anapus Nemuno. Dvare jau dabar vyksta koncertai, organizuojamos teatralizuotos ekskursijos ir kt.

„Šakių verslas turės geresnių galimybių pasinaudoti rūmų paslaugomis ir sukaupta patirtimi. Kažkada atstumas iki Kauno ar Marijampolės atrodė didelis. Dabar jis visai sumažėjęs“, - kalbėjo A. Tarnauskas, savo versle sukūręs apie 500 darbo vietų.

Tai jau penktasis Kauno PPA rūmų regioninis padalinys. Marijampolėje ir Jonavoje veikia filialai, Prienuose ir Kėdainiuose – atstovybės.

 

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai

 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.