„Trelleborg" plečia gamybą Tauragėje

2015-12-11

Švedijos pramonės milžinė „Trelleborg Group" investuoja į naują vamzdžių sandariklių gamybos liniją Tauragės industriniame parke. Planuojama, kad 350 tūkst. eurų investicija Tauragėje įsikūrusio fabriko gamybos apimtis padidins dvigubai.

„Pernai metais sustiprinus sandariklių gamybą, gamybos apimtys išaugo 50 proc., o naujoji linija jas dar padvigubins. Klientų bazė taip pat išaugs, nes siekiant užtikrinti tęstinį prekių tiekimą kartu su nauja technologija iš „TWE Group" perimti ir klientai. Todėl gamykla Tauragėje tampa vis svarbesne grupės dalimi", - teigia bendrovės „Trelleborg Sealing Profiles Lithuanian" generalinis direktorius Marius Žukas.

Naujojoje linijoje bus galima gaminti didesnio diametro ir storumo vamzdžių sandariklius. Pradėjus veikti gamybos linijai, naujasis bendrovės produktas „The Drainliner PP" bus įtrauktas į „Trelleborg" produkcijos katalogą.

Šiuo metu Tauragėje veikianti bendrovė „Trelleborg Sealing Profiles Lithuanian" gamina juostinius gumos sandariklius su kibiu sluoksniu, naudojamus langų, durų, fasadų gamintojų bei namų vartotojų, taip pat betranšėjų vamzdžių remontui naudojamus vamzdžių sandariklius bei jungtis.

„Stebėdami verslo aplinką šalies regionuose, jau dirbančių juose įmonių plėtrą ir gerus rezultatus matome didelį gamybinį regionų potencialą, kurį išnaudodamos užsienio kapitalo bendrovės galėtų gauti gerą investicinę grąžą", - teigia užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje" generalinis direktorius Mantas Katinas.

Ūkio ministro Evaldo Gusto teigimu, užsienio investicijų augimas yra itin svarbus ir šalies, ir regionų ekonomikai. „Užsienio kapitalo bendrovių plėtra šalies regionuose yra geras ženklas, parodantis ne tik šalies patrauklumą užsienio investuotojams, bet ir regionų ekonomikos tvarumą", - pastebi ministras.

Šiuo metu bendrovėje dirba 46 darbuotojai. Pradėjus veikti našiai gamybos linijai bus įdarbinti dar 5 darbuotojai. 2014 metais bendrovės apyvarta siekė 0,88 mln. eurų.

Apie „Trelleborg Group"

„Trelleborg Group" - daugiau nei šimtą metų veikianti polimerinių gaminių inžinerijos technologijų lyderė pasaulyje. Operacijas vykdanti daugiau nei 40 Ramiojo vandenyno, Europos, Viduriniųjų Rytų, Afrikos ir Pietų Amerikos šalių, įmonė kasmet parduoda produkcijos už daugiau nei 2,4 mlrd. eurų. Nuo 1964 metų grupė kotiruojama vertybinių popierių biržose. Šiuo metu grupė įtraukta į NASDAQ OMX Stokholmo biržos sąrašą.

Švedijos verslo apdovanojimuose „Trelleborg" yra apdovanota už puikius finansinius rezultatus ir svarų indėlį į regiono plėtrą, o 2006 metais atidarytas įmonės padalinys Lietuvoje - kaip greičiausiai auganti švedų kapitalo bendrovė.

 

Dalius Morkvėnas| VŠĮ „Investuok Lietuvoje" rinkodaros ir komunikacijos vadovas

Tel.: +370 5 212 0776 | dalius@investlithuania.com

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.