„Kauno Grūdų" kombinuotieji pašarai parduodami Skandinavijos, Afrikos ir Artimųjų Rytų šalyse

2015-07-02

2015 m. liepos 2 d., Kaunas. AB „Kauno Grūdai" stiprina savo pozicijas eksporto rinkose ir didelį dėmesį šiuo metu skiria kombinuotųjų pašarų ir premiksų pardavimams Afrikos ir Artimųjų Rytų šalyse.

Kaip žinoma, AB „Kauno Grūdai" yra kombinuotųjų pašarų pradininkė Lietuvoje, savo veiklą vykdanti nuo 1955 m., kai išaugus gyvulininkystės ūkiams, rekonstruotame Kauno elevatoriuje pradėta kombinuotųjų pašarų gamyba. AB „Kauno Grūdai" - didžiausia kombinuotųjų pašarų ir premiksų gamintoja Baltijos šalyse, per mėnesį pagaminanti apie 20 000 tonų pašarų įvairioms gyvulių rūšims. Kompanija gamina ir parduoda: visaverčius kombinuotuosius lesalus ir pašarus, premiksus, baltyminius vitamininius mineralinius papildus, laižalus galvijams, jauką žuvims bei pašarines žaliavas.

Pasak AB „Kauno Grūdai" kombinuotųjų pašarų ir premiksų verslo vadovo Aurimo Aleksiejūno, sustiprėjus konkurencijai Europoje, AB „Kauno Grūdai" didelį dėmesį skiria klientų paieškai Afrikos ir Artimųjų Rytų šalyse. „Jau padarėme pirmuosius kombinuotųjų pašarų pardavimus į Sudaną, šiuo metu deramės su klientais iš Saudo Arabijos, Namibijos, Egipto. Šiose šalyse klientų prioritetas yra pašarų kokybė, kad užsitikrintų gerus gyvulių augimo rezultatus. Ne paskutinėje vietoje, žinoma, ir kombinuotųjų pašarų ar premiksų kaina. Kadangi kompanija turi žaliavų prekybos verslą, kuris ne tik parduoda žaliavas, bet ir aprūpina žaliavomis gamybą, tai leidžia būti konkurencingais rinkoje ir pasiūlyti tose šalyse kokybę už geriausią kainą", - dėstė verslo vadovas.

Ne vienerių metų darbo patirtis leido AB „Kauno Grūdai" įsitvirtinti Skandinavijos rinkoje. „Suomijoje dirbame jau beveik 5 metus, ten ypač aukšti reikalavimai premiksams. Reikalinga ne tik aukšta kokybė, tačiau pasitikėjimo įgijimas, tik taip užsitikrinamas ilgalaikis bendradarbiavimas su klientais. Kasmet parduodamų premiksų kiekis Suomijoje auga 15 proc.", - sakė AB „Kauno Grūdai" kombinuotųjų pašarų ir premiksų verslo vadovas.

AB „Kauno Grūdai" pagaminti kombinuotieji pašarai, premiksai ir laižalai eksportuojami į Latviją, Estiją, Skandinavijos šalis, Lenkiją, Čekiją, Austriją, Slovakiją. Kombinuotųjų pašarų ir premiksų pardavimai Europos šalyse kasmet auga apie 20 proc. Produkcija taip pat eksportuojama į Rytų rinkas: Rusiją, Baltarusiją, Kazachstaną.

Inga Lebrikaitė
Ryšių su visuomene specialistė
AB „Kauno Grūdai"
Tel. +370 65 552 683
El. paštas: i.lebrikaite@kggroup.eu, www.kaunogrudai.lt


Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.