„Small Planet Airlines“ ruošiasi žiemai – pradės skrydžius iš Kambodžos

2014-09-30

Pasibaigus sėkmingam vasaros sezonui Europoje, atostogų skrydžių bendrovė „Small Planet Airlines“ pratęs veiklą kituose žemynuose. Lapkritį du aviakompanijos orlaiviai pradės skrydžius iš Kambodžos į Kiniją ir Pietų Korėją, o artimiausiu metu bendrovė paskelbs apie šiuo metu kol kas dar derinamus tolesnius planus Azijos rinkoje.

„Small Planet Airlines“ pasirašė sutartį su skrydžių bendrove „Skywings Asia Airlines“, pagal kurią 2 „Airbus A320“ orlaiviai nuo šių metų lapkričio pabaigos iki 2015-ųjų balandžio skraidins turistus iš Siemreabo (Siem Reap) į Kinijos ir Pietų Korėjos miestus.

„Vasaros sezono metu mūsų avialinijų skrydžių grafikas intensyvus – skraidiname keleivius į populiarius Europos turizmo kurortus, tačiau pasibaigus aktyviam turizmo sezonui, veiklos apimtys Europoje gerokai sumažėja. „Small Planet Airlines“ turi aiškią strategiją, kaip mažinti verslo sezoniškumą, žiemos sezono metu veiklą koncentruojant regionuose, kurie pasižymi atvirkščiu sezoniškumu nei Europoje“, - teigė „Small Planet Airlines“ generalinis direktorius Vytautas Kaikaris.

Siemreabas – vienas lankomiausių Azijos turizmo centrų, kuriame poilsiautojus ypač traukia unikalus Angkoro šventyklų kompleksas. „Small Planet Airlines“ planuoja, kad bendrovės orlaiviai atliks virš 500 skrydžių ir perveš apie 100 tūkst. turistų. „Mūsų kompanijai tai didelės apimties ir ambicingas projektas – reguliarius skrydžius vykdysime keturis mėnesius, o tai laiko atžvilgiu beveik prilygsta vasaros sezono trukmei Europoje“, - pabrėžė „Small Planet Airlines“ vadovas.

„Bendradarbiauti su „Small Planet Airlines“ pasirinkome neatsitiktinai“, - teigė „Sky Wings Asia“ vadovas Mak Rady. „Įvertinome bendrovės patirtį Azijoje ir gerą šio regiono rinkos specifikos supratimą. Labai svarbu, kad mūsų partneriai pasiūlė lanksčias bendradarbiavimo sąlygas, aukštus techninius standartus atitinkančius orlaivius ir profesionalias įgulas. Tikimės, kad ši partnerystė pasiteisins ir išaugs į ilgalaikį bendradarbiavimą“.

Pernai „Small Planet Airlines“ įgyvendino projektą su „Bhutan Airlines“ ir skraidino keleivius iš Bankoko (Tailandas) į Parą (Butanas). Pasak V. Kaikario, skrydžiai iš Butano buvo pirmasis bendrovės bandymas įsitvirtinti Azijos rinkoje. Projektas buvo sėkmingas, o „Small Planet Airlines“ sukaupė daug vertingos patirties apie Azijos skrydžių ir turizmo rinką.

Partnerystė su „Sky Wings Asia“ – pirmasis šios žiemos sezono projektas, tačiau greitu metu „Small Planet Airlines“ tikisi pranešti daugiau naujienų apie planus Azijos rinkoje.

Apie „Small Planet Airlines“                 
„Small Planet Airlines“ – atostogų skrydžių kompanija, turinti veiklos pažymėjimus Lietuvoje ir Lenkijoje ir su 11 lėktuvų skraidinanti keleivius Didžiosios Britanijos, Lenkijos, Lietuvos, Italijos rinkose. „Small Planet Airlines“ dirba su didžiausiais kelionių operatoriais ir vasaros sezono metu (gegužės-spalio mėn.) skraidina atostogautojus į Graikiją, Ispaniją, Turkiją, Egiptą ir kitas šalis, o žiemos sezono metu dalį orlaivių bendrovė nukreipia į kitų regionų rinkas. Be to, taip pat vykdo specialiuosius skrydžius – skraidina valstybines delegacijas, sportininkus bei vykdo privačius užsakymus.

Viktorija Ulinskė
Prekės ženklo vadovė
+37061274238
+37052525516
v.ulinske@smallplanet.aero

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.