„Nextury Ventures” investavo į ekspertų nuotolinių konsultacijų platformą

2014-09-15

Rizikos kapitalo fondas „Nextury Ventures” investavo į unikalią platformą „Ekspertas.lt”, kuri į virtualią bendruomenę suburs įvairių sričių specialistus, teiksiančius konsultacijas nuotoliniu būdu. Rugsėjo 15 dieną startuojanti paslauga vartotojams užtikrins galimybę nuotoliniu būdu konsultuotis su skirtingų sričių profesionalais: nuo šeimos gydytojų iki teisininkų, rinkodaros, komunikacijos, švietimo ir kitų sričių žinovais.

„Neabejojame šitos idėjos perspektyva, nes tokia platforma gali tapti globali, kaip „LinkedIn“ ar „Elance“, o prie jos dirbanti „Ekspertas.lt“ komanda yra profesionali ir ambicinga. Į šią lietuvių idėją su partneriais per metus ketinama investuoti per 1 mln. litų, vėliau planuojamaplėstis į kitas rinkas ir tapti pagrindine nuotolinių konsultacijų platforma”, - sako „Nextury Ventures” valdybos pirmininkasIlja Laurs.

„Ekspertas.lt” įkūrėjas Daumantas Kirkutis pasakoja, kad platformoje galima užsisakyti įvairių sričių profesionalų konsultacijas bet kuriuo metu. Dabar šią paslaugą platformoje teikia jau 30 ekspertų. Planuojama, kad iki šių metų gruodžio prisijungusių specialistų skaičius priartės prie kelių šimtų.

„Vartotojams „Ekspertas.lt“ leidžia lengvai ir patogiai gauti reikiamo specialisto konsultaciją, kurios trukmė – nuo 15 min. Tarkim, kartais labai patogu gauti gydytojo patarimus telefonu ar per „Skype“. Tai ypač patraukli paslauga, norintiems pasitarti su geriausiais gydytojais ar gauti antrąją nuomonę – tereikia išsiųsti tyrimų rezultatus ir konsultacija bus suteikta. „Ekspertas.lt“ pravers ir tiems, kuriems po eismo įvykio reikalingas teisininko patarimas, susirgusiems kelionėje, prireikus finansininkų, rinkodaros ar kitų specialistų pagalbos”, - sako D. Kirkutis.

Pasak jo, sistema sukurta taip, kad net ir labiausiai užimti ekspertai galėtų rūpintis tik teikiamomis konsultacijomis, o ne jų administravimu. Šiuo metu prie platformoje konsultuojančios ekspertų bendruomenės be I.Laurs prisijungė investuotojas Mindaugas Glodas, genetikas Danielius Serapinas, psichoterapeutas Eugenijus Laurinaitis, Olimpinės rinktinės gydytojas Andrius Ramonas, advokatas Robertas Juodka, rinkodaros specialistas Rytis Buračas ir kt. 

Apie „Nextury Ventures“

„Nextury Ventures” – rizikos kapitalo fondas, įkurtas vieno žinomiausių Lietuvoje ir pasaulyje verslininkų Ilja Laurs kartu su Mindaugu Glodu, patyrusiu informacinių ir komunikacinių technologijų verslo vadovu. „Nextury Ventures“ investuoja į verslo startuolių komandas bei didelio verslo potencialo turinčias idėjas.

Fondas jau yra investavęs į 8 lietuviškas kompanijas. Iki šių metų pabaigos oficialiai ketina pristatyti dar 2-4 startuolius.

Mindaugas Glodas
Generalinis direktorius
mindaugas@nextury.com
+370 650 33333

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.