Lietuvoje gaminamai degtinei - aukščiausias tarptautinio konkurso įvertinimas

2013-12-12

Neseniai Čikagoje (JAV) įvyko tarptautinis "The Beverage Tasting Institute" gėrimų konkursas, kuriame dalyvavo ir keli alkoholinių gėrimų gamintojai iš Lietuvos. Tarp jų buvo ir įmonių grupė "Alita". Jos pristatyta degtinė "Gera Premium" trečius metus iš eilės apdovanota aukščiausiu įvertinimu - platinos medaliu. Ji taip pat pripažinta geriausia pagal kainos ir kokybės santykį ("best buy" nominacija). Konkurse ji surinko 96 balus. Tai yra daugiausia balų surinkęs konkursui pateiktas lietuviškas produktas.

"Džiaugiamės, kad mūsų darbas, idėjos, inovacijos ir siekis vis kelti kokybės standartus buvo įvertintas. Tai, kad mūsų produktui šiemet vėl suteikiamas aukščiausias apdovanojimas, rodo, jog einame teisingu keliu ir mokame gaminti pasaulinio lygio gėrimą. Juolab kad "The Beverage Tasting Institute" nėra vieninteliai, kurie teigia, jog "Gera Premium" - aukščiausios kokybės degtinė", - sakė įmonių grupės "Alita" generalinis direktorius Vaidas Mickus.

Nepriklausomas portalas proof66.com, kurio ekspertai gėrimus įvertina skaičiuodami skirtingų konkursų rezultatus, degtinę "Gera Premium" įrašė geriausių skaidrių degtinių sąrašo viršuje. Jie remiasi "The Beverage Tasting Institute", "San Francisco World Spirits Competition", "International Spirit Competition SIP Awards" (www.sipawards.com), šiemet vykusio Las Vegase, ir kitų vertintojų pateikiamais duomenimis.

"Proof66.com tokį įvertinimą mūsų produktui suteikė taip pat ne pirmą kartą. Tad galiu drąsiai sakyti, kad jokia kita Lietuvoje gaminama degtinė šiuose konkursuose nėra pasiekusi tokių aukštumų. Aišku, tai įpareigoja mus dar labiau stengtis ir siekti dar geresnės kokybės", - tvirtino V. Mickus.

Tiesa, degtinė "Gera Premium" šiuo metu yra skirta tik užsienio rinkoms - JAV, Didžiajai Britanijai, Libanui, Indijai, Ispanijai, Latvijai. Lietuvoje parduodamas jos atitikmuo - "Ledo" degtinė. Pasak V. Mickaus, šis produktas išgyvena atgimimą. Vasaros pradžioje atnaujintas šios degtinės dizainas, o išskirtinę gėrimo kokybę įvertina ir patys reikliausi vartotojai. Kelis mėnesius stebimas "Ledo" degtinės pardavimų augimas.

Bendrovės vadovo teigimu, naudojant panašias gamybos technologijas ir tokius pačius pagrindinius ingredientus "Alitos" gamykloje dar gaminamos ir kitos degtinės - "Karalius Mindaugas" bei "Gintarinė".

Apie įmonių grupę AB "Alita"

įmonių grupė AB "Alita" - itin platų alkoholinių gėrimų asortimentą gaminanti Lietuvos įmonė. Bendrovės produktų krepšelyje - aukštos kokybės natūralios fermentacijos putojantys vynuogių vynai, brendžiai, alkoholiniai kokteiliai, trauktinės, putojantys, gazuoti ir fermentuoti gėrimai, degtinės, kiti stiprieji gėrimai. Produkcija eksportuojama į Latviją, Rusiją, Estiją, Didžiąją Britaniją, Vokietiją, Lenkiją, Kiniją ir kitas šalis.

Didžiausias bendrovės akcininkas - "FR&R Invest IGA" S.A., kuris netiesiogiai priklauso Švedijoje registruotai bendrovei "Swedbank", AB ir valdo 84,56 proc. įmonių grupės AB "Alita" akcijų. Smulkusis akcininkas Vytautas Junevičius valdo 14,48 proc. bendrovės akcijų.

Marija Matuzevičienė
Tel. +370 650 99090
El. paštas marija@contentum.lt
CONTENTUM | komunikacija ir turinys

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.