Eurazijos geležinkeliai pakinkė "Baltijos vėją"

2013-12-03

Augant krovinių srautams į Rytų šalis ir tįstant autotransporto eilėms pasienyje, didėja geležinkelių transporto paklausa. Pagal nustatytą grafiką važiuojantis traukinys "Baltijos vėją" kitais metais turėtų važiuoti nebe tris, o penkis kartus per mėnesį.
"Kol kas traukinys "Baltijos vėjas" iš Lietuvos į Kazachstaną važiuoja kas 10 parų, tačiau svarstome galimybę sąstatų skaičių padidinti iki keturių - penkių kartų per mėnesį", - apie planus pasakoja traukinį valdančios bendrovės "Hoptrans Projects" generalinis direktorius Valdas Tutkus.
V. Tutkus teigia, jog kitiems metams jau garantuotas pakankamas krovinių srautas, kad traukinys išlaikytų reguliarų ir stabilų važiavimo grafiką.
"Reguliarų ir stabilų traukinio važiavimo grafiką padeda užtikrinti du dalykai: patrauklios kainos ir krovinio pristatymo laikas. Traukinys iš Lietuvos į Kazachstaną nuvažiuoja per keturias - penkias paras, nes visos muitinės patikros atliekamos dar Lietuvoje, todėl sąstatas iki Kazachstano važiuoja nestabdomas", - pasakoja V. Tutkus.
"Metų geležinkelių operatorės" apdovanojimą šiemet gavusi bendrovė per metus perveža apie 10 tūkst. konteinerių, iš kurių apie 2,5 tūkst. perveža "Baltijos vėjas". Per pastaruosius tris mėnesius traukinio pervežamų konteinerių skaičius išaugo apie tris kartus.   

Valdas Tutkus
"Hoptrans Projects" generalinis direktorius
Tel. Nr. +370 614 30254
valdas@htpr.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.