Seimo Ekonomikos komiteto pirmininko Remigijaus Žemaitaičio spaudos konferencija „Loterijų ir lošimų reguliavimo prioritetas – darbo vietos Lietuvoje“

2013-12-02

Pranešimas VIR

Gruodžio 3 d. spaudos konferencija Seime įvyks Seimo Ekonomikos komiteto pirmininko Remigijaus Žemaitaičio spaudos konferencija „Loterijų ir lošimų reguliavimo prioritetas – darbo vietos Lietuvoje“ . Dalyvaus Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos generalinis direktorius Danas Arlauskas ir Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos generalinis direktorius Rimantas Šidlauskas.  

Bus pristatytas verslo darbdavių požiūris į loterijų ir lošimų reguliavimą, būtinybę kurti naujas darbo vietas Lietuvoje, atverti naujas verslo galimybes ir atsakingai didinti biudžeto pajamas.

 Spaudos konferencijos, vykstančios Spaudos konferencijų salėje, tiesiogiai transliuojamos internetu. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo internetinėje svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus parlamentarai atsakys el. paštu po spaudos konferencijos.

Internete galima rasti ir spaudos konferencijų garso įrašus.

Seimo Ryšių su visuomene skyrius, tel. (8 5) 239 6210

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.