"Mikrovisatos serviso" apyvarta didėjo daugiau nei 100 proc.

2013-03-19

Lietuvos technologijų bendrovė "Mikrovisatos servisas" apyvartą ir pelną 2012 m. didino kartais, rodo neaudituoti įmonės rezultatai. Apyvartos ir pelno augimą lėmė itin sėkmingi skaitmeninės televizijos priedėlių pardavimai Lietuvoje ir užsienyje.
2012 m., palyginti su 2011 m., UAB "Mikrovisatos servisas" apyvartą didino 124 proc., iki 78,472 mln. Lt, o pelnas prieš apmokestinimą augo 239 proc., iki 7,437 mln. Lt.
"Finansinių rezultatų augimą lėmė du veiksniai - aktyvus pardavimų skyriaus darbas Lietuvoje, kai nuo analoginės televizijos šalyje buvo pereinama prie skaitmeninės televizijos, ir agresyvi plėtra užsienio šalyse, kuriose taip pat vyko skaitmenizacija. Tarp tokių šalių - Portugalija, Graikija ir Airija", - komentavo Sigitas Nemickas, UAB "Mikrovisatos servisas" generalinis direktorius.
Lietuvos rinkoje "Mikrovisatos serviso" pajamos iš televizijos priedėlių didėjo 3 kartus, užsienio šalyse - 5 kartus.
Priedėliai sudaro didžiąją dalį įmonės pajamų, tačiau sparčiai auga ir pajamų dalis, gaunama iš planšetinių kompiuterių "e-STAR". Planuojama, kad artimiausiais metais pajamos iš išmaniųjų prietaisų "e-STAR" pasieks 25-30 proc. "Mikrovisatos serviso" pajamų.
Pasak S. Nemicko, didžiausios planšetinių kompiuterių "e-STAR" pardavimų apsukos yra Airijoje, Graikijoje ir Portugalijoje. Kompiuteriais taip pat prekiaujama Lietuvoje, Estijoje, Latvijoje, Slovėnijoje.
Užsienio rinkose labai populiarus "e-STAR" modelis - "MID7114". Šis planšetinis kompiuteris turi 7 colių ekrano įstrižainę, yra valdomas operacine sistema "Android 4.0". Planšetinio kompiuterio "e-STAR MID7114" šiandieną parduota daugiau nei 10 000 vnt.
Taip pat didelio pirkėjų susidomėjimo sulaukė planšetinis kompiuteris "e-STAR MID1028", su 10.1 colių ekrano įstrižaine, valdomas operacine sistema "Android 4.1". Šis modelis turi aukštos raiškos lPS technologijos ekraną ir ploną aliuminio lydinio korpusą. Abu modeliai palaiko "Wi-Fi" ryšio technologiją.
"Mūsų privalumas - naujausi modeliai už prieinamą kainą. Planšetinių kompiuterių modelius atnaujiname kas pusę metų", - dėstė S. Nemickas. Planšetiniai kompiuteriai "e-STAR" surenkami Kinijoje.

Apie UAB "Mikrovisatos servisas":
UAB "Mikrovisatos servisas" įkurta 1997 m. Šiuo metu bendrovė yra viena lyderių palydovinės, antžeminės ir kabelinės televizijos įrangos prekybos, montavimo ir aptarnavimo srityse Lietuvoje. Bendrovė nuolat plečia prekybos agentų tinklą ir didmeninės prekybos bei bendras pardavimų apimtis.  "Mikrovisatos servisas" taip pat prekiauja planšetiniai kompiuteriais "e-STAR". Įmonėje dirba 67 žmonės.

Sigitas Nemickas
UAB "Mikrovisatos servisas" generalinis  direktorius
Tel.: +370 37 302042
El. paštas: s.nemickas@mikrovisata.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.