"Danske" banko paslaugų centre – 300 naujų darbo vietų

2012-11-09

"Danske" bankas planuoja priimti 300 darbuotojų – naujos darbo vietos banke steigiamos dėl šiais metais į Lietuvą iš Danijos perkeliamos dalies "DB Grupės paslaugų centro" (angl. Group Services) veiklos.

"Lietuvoje "DB Grupės paslaugų centras" įkurtas kaip atskiras "Danske Bank A/S" Lietuvos filialo padalinys, kuriame iki 2013 metų pabaigos iš viso dirbs 300 bankinių procesų bei mokėjimo administravimo specialistų, taip pat platesnio spektro darbuotojų, turinčių specialių bankinių žinių. Dalis "Danske Bank" grupės funkcijų į Lietuvą perkelta siekiant išnaudoti platų grupės infrastruktūros pasiskirstymą, tobulinant teikiamas paslaugas ir optimizuojant kaštus.

"Geografinių galimybių išnaudojimas yra tęstinis procesas. Esame ne vienos šalies, o viso Šiaurės ir Baltijos regiono bankas, tad vykdydami tokius pokyčius galime sukurti pridėtinę vertę savo klientams ir šalių, kuriose veikiame, ekonomikoms, taip pat padidinti savo veiklos efektyvumą", – sako Gintautas Galvanauskas, "Danske" banko generalinis direktorius.

Pasak G. Galvanausko, kadangi ieškoma įvairios kvalifikacijos specialistų, tai – naujos galimybės Lietuvos darbo rinkai bei jauniems specialistams. "Danske" banko generalinis direktorius pažymi, jog šiam centrui steigti pasirinkta Lietuva dėl palankios makroekonominės aplinkos – nepaisant besitęsiančių bėdų euro zonoje, Lietuva ir toliau demonstruoja palyginus aukštus ekonomikos augimo tempus.

Šiuo metu "Danske Bank" Lietuvoje dirba 379 darbuotojai, bankas turi 12 klientų aptarnavimo padalinių didžiuosiuose miestuose.

Apie "Danske Bank":

Finansinių paslaugų grupė "Danske Bank", kurios pagrindinė būstinė įsikūrusi Kopenhagoje, yra didžiausias Danijoje ir antrasis pagal turtą bankas Šiaurės Europos finansų rinkoje. Jos akcininkų nuosavybė 2012 m. birželio 30 d. sudarė 128,1 mlrd. DKK (apie 58,9 mlrd. litų). Grupė veikia 15-oje valstybių ir turi 578 banko skyrius, kuriuose dirba beveik 21 tūkst. darbuotojų. Grupės paslaugomis naudojasi apie 5 milijonai banko klientų.

Daiva Taučkėlaitė
„Danske“ banko atstovė spaudai
Tel. +370 616 43 415
El. paštas daiva.tauckelaite@danskebankas.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.