Baltijos šalyse "UniCredit" vykdo sandorius Kinijos juaniais

2012-11-02

Baltijos šalių BVP augimą labiausiai lemia eksporto didėjimas, kuris savo ruožtu priklauso nuo to, kaip mūsų verslininkams sekasi prekiauti tarptautinėse rinkose. Prekiniai santykiai tarp Kinijos ir Baltijos šalių nuolat intensyvėja, tad kai kurioms bendrovėms vis dažniau iškyla poreikis atsiskaitymus vykdyti Kinijos juaniais (CNY) arba imtis valiutos konvertavimo operacijų į/iš CNY. Atsižvelgdamas į savo klientų poreikius, "UniCredit" bankas rugsėjo mėnesį vykdė sandorius Kinijos juaniais.

"Mūsų bankas veikia 50 šalių, todėl galime efektyviai atsiliepti į klientų poreikius tiek pažįstamose, tiek mums mažiau žinomose rinkose. Visuomet stengiamės prisiderinti prie kintančių sąlygų, kad mūsų klientai gautų aiškius atsakymus ir konkrečią naudą. Jei klientui reikia mokėti Kinijos juaniais ar bet kuria kita valiuta, kuria atsiskaitymų iki šiol nevykdėmė, stengiamės įgyvendinti atsiskaitymus nauja valiuta", - sako p. Gintaras Maželis, "UniCredit Bank" Lietuvos skyriaus generalinis direktorius.

Platus "UniCredit" banko filialų tinklas tarptautinėse rinkose ir sukaupta pažangioji patirtis leidžia patenkinti klientų poreikius ir vykdyti užsienio valiutos pervedimo operacijas net ir tokiomis valiutomis, kurios yra retos Baltijos regione, pavyzdžiui, be Kinijos juanių, pervedimai vykdyti Vengrijos forintais, Kataro rialais, Baltarusijos rubliais ir Kazachstano tengėmis.

Apie "UniCredit" banką:

"UniCredit" yra vienas didžiausių Europos bankų, intensyviai vykdantis savo veiklą 22 šalyse. Pasaulinis banko tinklas apima beveik 50 rinkų, kuriose veikia per 9400 filialų ir dirba daugiau kaip 158 000 darbuotojų (2012 m. liepos mėn. duomenys).

Centrinės ir Rytų Europos regione "UniCredit" sukūrė didžiausią tarptautinio banko tinklą, kuriam priklauso daugiau kaip 3700 filialų. Baltijos šalyse "UniCredit" banko veikla koordinuojama iš pagrindinės būstinės Latvijoje (Ryga), filialų Lietuvoje (Vilnius) ir Estijoje (Talinas), taip pat korporatyvinių padalių Lietuvoje (Klaipėdoje ir Kaune).

Savo atstovybių Grupė turi šiose šalyse: Austrijoje, Azerbaidžane, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Bulgarijoje, Čekijos Respublikoje, Estijoje, Italijoje, Kazachstane, Kirgizstane, Kroatijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Lietuvoje, Rumunijoje, Rusijoje, Serbijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Turkijoje, Ukrainoje, Vengrijoje ir Vokietijoje.

Diana Vaikėnė
Telefonas: +370 5 2745 300
El. paštas: diana.vaikene@unicreditgroup.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.