Tadas Karosas: "Kol nebus išaiškinta tiesa, stabdau savo veiklą Lietuvoje"

2012-08-08

Siekdamas, kad šiuo metu atliekamas ikiteisminis tyrimas nebūtų siejamas su bet kokių įmonių veikla, Tadas Karosas suspenduoja savo veiklą visose įmonėse, kuriose jis ėjo pareigas ar buvo jų valdybose, tame tarpe - ir "Čili Holdings”.

"Esu įsipareigojęs neskelbti jokios medžiagos, susijusios su byla, tačiau noriu pabrėžti, jog teisėsaugos organų atlikti veiksmai niekaip nesusiję su mano ar mano partnerių valdomomis įmonėmis ar verslais,- sakė T.Karosas. - Siekdamas išvengti bet kokių spekuliacijų ir insinuacijų, tol, kol bus baigtas tyrimas, stabdau savo veiklą visose Lietuvos įmonėse, kuriose ėjau bet kokias pareigas”.

"Tuo pačiu, noriu pabrėžti, kad bet kokie teiginiai ir interpretacijos,  kuriose teigiama, jog  minimuose įvykiuose veikiau kaip "Čili Holdings” valdybos pirmininkas yra neteisingos ir neatitinka tikrovės”,- sakė T.Karosas.

"Kaip pilietis ir mokesčių mokėtojas, turiu teisę žinoti - ar tai buvo nesusipratimas ar kažkieno sąmoninga veikla ir suplanuota provokacija. Noriu patikinti, jog dėsim visas pastangas tam, kad kuo greičiau būtų išaiškinta tiesa”,- patvirtino T.Karosas.

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.