Parodoje RESTA ieškos verslo partnerių

2012-04-05

Tarptautinės parodos ir jų metu rengiami verslo kontaktų renginiai yra efektyvus būdas megzti ryšius su užsienio šalių atstovais ir rasti verslo partnerių – įsitikinę tokių renginių organizatoriai.

Verslo kontaktų renginys jau antrą kartą vyks ir tarptautinėje statybų parodoje RESTA. Jame dalyvaus apie 80 statybų verslo bendrovių iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Čekijos, Italijos, bus surengta apie 210 susitikimų. "Tokie renginiai tarptautinių parodų metu yra labai efektyvūs, nes atvykstantieji į verslo susitikimus kartu gali aplankyti parodą ir susipažinti su atitinkamo sektoriaus naujienomis" – sako šį renginį organizuojančio Europos verslo ir inovacijų tinklo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose biuro vadovė Irena Jasiukevičiūtė ir priduria, kad tokie renginiai didžiausioje Baltijos šalyse statybų parodoje RESTA bus organizuojami ir ateityje, nes susidomėjimas jais kasmet auga.

Pernai verslo kontaktų renginyje dalyvavo 62 įmonės, buvo pasirašyta viena sutartis, kelios įmonės iki šiol bendrauja ir derasi dėl bendradarbiavimo sąlygų "Manome, kad ir šiemet Lietuvos bendrovėms čia dalyvauti bus naudinga, juo labiau, kad joms suteikiama puiki proga niekur nevažiuojant iš šalies susitikti ir užmegzti kontaktus su reikalingomis užsienio įmonėmis" – įsitikinusi I. Jasiukevičiūtė.

Susipažinti su parodoje RESTA pristatomis statybų rinkos naujienomis ir užmegzti ryšių su Lietuvos statybininkų asociacijos įmonėmis į parodą atvyksta ir daugiau kaip 10 stambiausių Baltarusijos statybos verslo bendrovių atstovai.

Apie bendradarbiavimo ir eksporto plėtros galimybes Skandinavijoje bus galima sužinoti VšĮ "Versli Lietuva" parodoje RESTA organizuojamame renginyje. Švedijos konsultacinė įmonė "TBR Consulting" pristatys sėkmingo ėjimo į Skandinavijos rinką strategiją, informuos apie bendruosius ir specifinius teisinius reikalavimus.

Iš viso parodoje RESTA bus surengta apie 30 renginių, joje dalyvaus apie 500 dalyvių iš Lietuvos, Baltarusijos, Čekijos, Didžiosios Britanijos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Italijos, Lenkijos, Rusijos, Belgijos, Argentinos. Paroda vyks š.m. balandžio 12-15 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.

Rasa Keliuotytė
LITEXPO atstovė spaudai
Lietuvos parodų centras LITEXPO
Tel.: 8-5 2686821
r.keliuotyte@litexpo.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.