Lietuviškas žaidimas "Bear Care" Barselonoje išrinktas geriausia metų programėle

2012-02-28

Išplėstinės realybės žaidimas "Bear Care", suprogramuotas ir pirmą kartą pristatytas lapkričio mėnesį Lietuvoje vykusiose tarptautinėse "Omnitel" programėlių dirbtuvėse "AppCamp", laimėjo geriausios metų programėlės titulą Barselonoje, "Mobile World Congress" metu vykstančiuose "Mobile Premier Awards 2012" apdovanojimuose. 


- "Labai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų sukurta lietuviška programėlė išrinkta geriausia pasaulyje, - sakė vienas iš programėlės kūrėjų Žilvinas Ledas. – Manome, kad "Bear Care" net nebūtų buvę, jei lapkritį nebūtume pamatę "Omnitel" kvietimo dalyvauti "AppCamp" ir nebūtume šiame renginyje sulaukę paskatinimo žengti tolyn. Tai mus įkvepia dirbti ir stengtis, kad "Bear Care" greitai atsirastų programėlių parduotuvėse".

- "Pasaulinė "Bear Care" sėkmė yra didžiulė "AppCamp" sėkmės istorija, kuri, tikime, paskatins ir įkvėps Lietuvos programėlių kūrėjus ieškoti idėjų ir dalyvauti rudenį vyksiančiose jau penktosiose "Omnitel" programėlių dirbtuvėse", - pažymėjo programėlių dirbtuvių "AppCamp" koordinatorius Tomas Dirvonskas. 

Žaidimas "Bear Care" skirtas išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams su "iOS" ir "Android" operacinėmis sistemomis. Žaidėjui į prietaiso kamerą nukreipus specialų simbolį, ekrane atsiranda virtualus meškinas, kuris tampa virtualiu augintiniu: su kitu specialiu žymekliu jį reikia maitinti, glostyti, kutenti ar šokdinti.

"Bear Care" sukūrė komanda "Tag of Joy".

Daiva Selickaitė
„Omnitel“ ryšių su visuomene vadovė
Tel.: +370 686 85906
El. paštas: d.selickaite@omnitelnet

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.