Pastato-vaiduoklio griovimas ir naujojo NT projekto "verslo miestas mieste" pristatymas

2012-02-21

Devintojo dešimtmečio pradžioje Vilniaus centre duris turėjo atverti komjaunuolių "Sputnikas". Viešbutis taip ir neiškilo. Jau dvidešimt metų pastato-vaiduoklio griuvėsiai riogso Konstitucijos prospekte.

Bet jau greitai viskas ims keistis.
Kviečiame Jus tapti pastato-vaiduoklio griovimo pradžios liudininkais ir pirmiesiems susipažinti su tuo, kas iškils vietoje jo. Technika variklius užkurs ir griovimo procesą pradės vasario 28 d., antradienį, 11 val., Konstitucijos pr. 21 (įėjimas iš Lvovo g.), Vilniuje.

Spaudos konferencijoje taip pat bus pristatytas planuojamas Lietuvoje analogų neturintis NT projektas – naujas multifunkcinis A+ klasės "verslo miestas mieste", kurį vysto bendrovė "Schage".

Renginyje Jūsų lauks Vilniaus meras Artūras Zuokas, "Schage" direktorius Kjetil T. Hanssen, objektą projektavusios Lund+Slaatto architekter kompanijos architektas – partneris Espen Pedersen.

Apie naująjį "verslo miestą mieste":
Lietuvoje šiuo metu nėra tokios struktūros ir dydžio verslo centro. A+ klasės "verslo miestas mieste" suprojektuotas galvojant apie tai, ko reikia verslui. Nuo funkcionalumo iki vertybinių ir socialinių elementų: prestižo, komunikacijos, atsakingo išteklių vartojimo. Jaukumas ir efektyvumas, prestižas ir ekologija, naujausios technologijos ir ilgaamžė kokybė – visa tai jungiasi į vieną.

Apie "Schage":
"Schage" priklauso Schage šeimos valdomai Norvegijos įmonių grupei. Bendra metinė "Schage Group" apyvarta siekia 174 milijonus litų, o "Schage Eiendom" privataus kapitalo vertė sudaro 1,04 milijardą litų. Nuo 1998 metų įmonė veikia ir Lietuvoje. Per šį laiką sėkmingai įgyvendino šiuos projektus: administracinių pastatų ansamblį rekonstruotame buvusiame vienuolyne Subačiaus gatvėje, biurų pastatą Vytenio gatvėje, gyvenamųjų namų kompleksą Vilniaus senamiestyje "Mikalojaus žiedas", gyvenamuosius pastatus Žvėryne, Latvių gatvėje ir kitus.

"Schage" direktorius Kjetil T. Hanssen

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.