"Danske Bank" vadovybėje – pasikeitimai

2012-02-15

Šiandien, vasario 15 dieną, "Danske Bank" Danijoje vykdomosios valdybos pirmininko pareigas pradeda eiti Eivindas Koldingas, o direktorių valdybos pirmininko pareigose jį pakeičia Ole Gjessoe Andersenas. Eivindas Koldingas dirbs vietoje Peterio Straarupo, kuris pasitraukia iš pareigų.

"Direktorių valdyboje Eivindas Koldingas parodė puikius darbo rezultatus. Esame įsitikinę, jog į vienas svarbiausių banke pareigų paskyrėme profesionalą. Džiaugiamės, kad jis dirbs kartu su mumis", - teigia direktorių valdybos pirmininkas Ole Gjessoe Andersenas.

Eivindas Koldingas jau gruodį atsistatydino iš direktorių valdybos pirmininko pareigų, taip pat pasitraukė iš trijų valdybos komitetų, šiandien jis pasitraukė iš direktorių valdybos narių, taip pat ir iš "A.P. Moller-Maersk Group".

"Po vykdomosios valdybos sprendimo, visą dėmesį sutelkiau į pasiruošimą eiti pirmininko pareigas. Dirbsiu kartu su "Danske Bank" ekspertais – dėl man parodyto pasitikėjimo ir įvertinimo jaučiu didžiulę atsakomybę. Savo darbe klientams ir akcininkams sieksiu parodyti "Danske Bank" potencialą", - sako Eivindas Koldingas.

Eivindas Koldingas yra baigęs teisės studijas, užėmęs aukštas pareigas (pirmininko, direktorių valdybos nario) tokiose firmose kaip "Safmarine Container Lines N. V.", "Maersk Inc." bei "Line Agency Holding A/S, Box Club and E. Kolding Shipping ApS".

Apie "Danske Bank"

Finansinių paslaugų grupė "Danske Bank", kurios pagrindinė būstinė įsikūrusi Kopenhagoje, yra didžiausias Danijoje ir antrasis pagal turtą bankas Šiaurės Europos finansų rinkoje. Jos akcinis kapitalas sudaro 16,9 mlrd. eurų (apie 58,3 mlrd. litų). Grupė veikia 15-oje valstybių ir turi daugiau nei 660 banko skyrių, kuriuose dirba beveik 22 tūkst. darbuotojų. Grupės paslaugomis naudojasi daugiau nei 5 milijonai žmonių (neskaitant verslo klientų ir valstybinių institucijų).

Ir mažmenines, ir didmenines bankininkystės paslaugas "Danske Bank" Grupė teikia 9-iose šalyse: Danijoje, Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Šiaurės Airijoje, Airijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

Daugiau informacijos rasite www.danskebank.com.

Karolina Kažukauskaitė
Atstovė spaudai
„Danske“ bankas
Mob. tel. +370 699 04 011
El. paštas karolina.kazukauskaite@danskebankas.lt
www.danskebankas.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.