Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Įkurtas Danijos-Lietuvos bendradarbiavimo skatinimo komitetas

2011-09-14

Siekiant gerinti verslo sąlygas, skatinti investicijas ir plėtrą bei stiprinti keitimąsi idėjomis, šią savaitę Kopenhagoje įkurtas pirmasis Danijos-Lietuvos bendradarbiavimo komitetas. Danijos ir Lietuvos ambasadoriai, Danijos pramonės konfederacijos, "Investuok Lietuvoje" ir Danijos prekybos rūmų atstovai susibūrė įvertinti ir plėsti šių šalių verslo bendradarbiavimo galimybes.

65 įmonių ir organizacijų atstovai taip pat dalyvavo Danijos prekybos rūmų ir Danske Bank inicijuotame seminare "Lithuania - more than just low cost", kuriame pristatyti sėkmingi verslo vystymo Lietuvoje ir Danijoje pavyzdžiai, dalintasi patirtimi bei įžvalgomis apie galimybes plėsti verslą.

"Tai pirmas žingsnis atkuriant Lietuvos ir Danijos bendradarbiavimo koncepciją. Renginio metu aptarėme naujas galimybes, koncentruodamiesi ir į tradicines, ir į naujas industrijas, dėl investicijų pritraukimo, kad panašus požiūris leistų abiems šalims judėti inovatyvumo keliu", - sako Danijos prekybos rūmų pirmininkas Thomas Solupajev-Ronlev.

"Po sunkumų atsigaunančiam Lietuvos verslui labai svarbu ne tik greitos investicijos, tačiau ir ilgalaikis bei puoselėjamas bendradarbiavimas. Skirtingų sričių kompanijų, organizacijų atstovų susitelkimas tikrai padės vystyti Lietuvos ir Danijos verslo partnerystę, nuosekliai dalintis patirtimi ir suteikti naujų galimybių verslo plėtrai", - teigia Norbertas Žioba, Danske banko Verslo plėtros tarnybos direktorius.

Kalbant apie Lietuvos ir Danijos verslo partnerystės vystymą, didžiausias dėmesys skiriamas Lietuvos energetikai, infrastruktūrai, turizmui, šalies potencialui apjungti visų Baltijos šalių galimybes ir tapti svarbiausia stotele į aplinkines šalis.

Thomas Solupajev-Ronlev
Danijos prekybos rūmų pirmininkas
Tel. +370 685 35 145
El. paštas chairman@dcc.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.