Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Į Lietuvą atkeliavo pasaulinės juvelyrinių dirbinių kompanijos "Pandora" dirbiniai

2011-09-12

Vilniuje duris atvėrė pirmoji Baltijos šalyse Danijos juvelyrinių dirbinių kompanijos „Pandora" parduotuvė. Tai viena iš dviejų parduotuvių, kurias Lietuvoje numato atidaryti Danijos juvelyrai. Šios parduotuvės bus dalis 10 tūkst. prekybos vietų tinklo, įsikūrusio daugiau kaip 50 pasaulio šalių.
„Pandora" pasaulyje žinoma dėl iš unikalių karoliukų gaminamų apyrankių bei kitų papuošalų. Lietuvoje bus siūloma įsigyti papuošalų, pagamintų daugiau kaip iš 600 skirtingų karoliukų variantų. Karoliukai gaminami iš sidabro ir 14 karatų aukso.
Bendrovės vadovai, besidžiaugiantys sėkminga prekybos tinklo plėtra daugiau nei 50 šalių, tikisi, kad ir Lietuva nebus išimtis. Lietuvos pirkėjai sostinės prekybos centre „Panorama" jau gali įvertinti pasaulyje gerai žinomus ir vertinamus „Pandora" juvelyrinius gaminius, netrukus tai galės padaryti ir prekybos centro „Ozas" lankytojai.
„Lietuvoje matome galimybes plėtoti savo verslą, tad nusprendėme investuoti į tai, kad tokios gražios Lietuvos moterys galėtų pasipuošti subtiliais „Pandora" gaminiais", - sako juvelyrinių dirbinių prekybos tinklo plėtra užsiimančios „Fashion Investment Group" vykdantysis direktorius Jonas Willemoes Pedersen.
Sėkmingiausia Danijos juvelyrinių dirbinių kompanija „Pandora" tarptautiniame juvelyrikos pasaulyje dirba daugiau kaip 25 metus ir garsėja savo gaminių kokybe, juvelyrų meistriškumu bei papuošalų dizainu. Pastaraisiais metais intensyviai plėtus prekybos tinklą, „Pandora" yra viena iš didžiausių aukso ir sidabro papuošalų gamintojų pasaulyje.

Daugiau informacijos:
Aleksandra Jaugienė
„Pandora" parduotuvės „Panoramos" prekybos centre vadovė
mob. tel. 8 646 47905

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.