Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Pasaulinė vamzdžių sandariklių gamybos lyderė „Trelleborg“ Tauragėje atidarė antrą gamyklą

2017-03-09

Pasaulinė vamzdžių sandariklių gamybos lyderė „Trelleborg“ didina gamybos apimtis Lietuvoje. Tauragėje 2017 Vasario 28 dieną įmonė atidarė antrą vamzdynų atnaujinimo gaminių gamyklą, kurioje jau dirba virš dvidešimt žmonių. „Siekdami patenkinti vis didėjantį pasaulinį vamzdynų atnaujinimo gaminių poreikį, plečiame savo asortimentą ir pajėgumus. Vamzdynų atnaujinimo gaminių gamybą pradėjome 2011 m., tad jau „išaugome“ savo senąsias patalpas“, – pažymi „Trelleborg“ vamzdžių sandariklių gamybos verslo srities prezidentas Billas Hagenbergas.

Naujoji „Trelleborg“ sandariklių gamykla Tauragėje įsikūrė greta esamos įmonės gamyklos, moderniame 2000 kvadratinių metrų pastate, Tauragės industriniame parke. Toks sprendimas leido sumažinti „Trelleborg“ gamybos ir personalo darbo trukdžių apimtis bei tris kartus padidinti gamybos našumą.

Atsižvelgiant į „Trelleborg“ poreikius, modernų gamybos pastatą Tauragės industriniame parke per penkis mėnesius pastatė bei paruošė gamybai generalinis rangovas „TIP construction“. Tai jau trečias greičiau nei per pusmetį Tauragės industriniame parke iškilęs šios įmonės statinys. „Siekdami pritraukti pasaulinio masto kompanijas kurti darbo vietas Lietuvoje, turime joms skirti dėmesio bei sukurti papildomos vertės. Kartu su „TIP Construction“ pasiūlėme investuotojams ypač patrauklius statybų sprendimus: spartų statybų greitį bei aukštą modernių gamybos pastatų kokybę. Esame pasiruošę savo veiklą vystyti ir kituose Lietuvos miestuose“, – teigia Tauragės industrinio parko vadovas Antanas Stankus.

„Trelleborg“ yra pasaulinė lyderė, taikanti inžinerinius polimerų panaudojimo sprendimus, kurie reikalingi ypatingos svarbos, sunkiai pasiekiamose vietose esantiems įrengimams sandarinti, amortizuoti ir apsaugoti. Įmonės gaminių poreikis nuolat auga.

„Pasaulyje esama vandens infrastruktūra sensta, vamzdynai genda, vandens ir kanalizuojamo vandens tinklų darbo efektyvumas mažėja. Sparčiai didėjantis gyventojų skaičius prideda papildomo krūvio tinklams, mūsų klientai susiduria su vis didesniais iššūkiais, atlikdami gerinimo darbus. Dabar, turėdami daugiau erdvės ir geresnį darbų srautą, mes galime glaudžiau bendradarbiauti su savo klientais ir greičiau bei efektyviau reaguoti į jų poreikius“, - akcentuoja B. Hagenbergas

Dalyvaudama tarptautinėje energijos efektyvumo didinimo programoje ir laikydamasi veiklos didinimo tvariu būdu įsipareigojimo, gamykloje Tauragėje „Trelleborg“ įdiegė daugelį naujų technologijų, skirtų resursams efektyviai didinti ir energijos suvartojimui mažinti.

„Mes labai daug investavome į naujas technologijas gamykloje, išplėtėme pajėgumus, todėl dabar galime patenkinti vis didėjančius rinkos reikalavimus ir vystyti modernius, rentabilius produktus, kuriais galime pasiūlyti ilgalaikio kanalizacijos ir lietaus vandens vamzdynų atnaujinimo sprendimus, užtikrinančius jų sandarumą“, teigia Andreas Bichleris, „Trelleborg“ vamzdžių sandariklių eksploatacijos tyrimų ir plėtros direktorius.

Oficialiai statybos darbų aikštelė atidaryta 2016 m. balandžio mėnesį, dalyvaujant Tauragės rajono merui Sigitui Mičiuliui. Kaip simbolinė statybos pradžia buvo atlikta laiko kapsulės įkasimo ceremonija. Kapsulės vidun įdėtas kokybės sertifikatas, kuriuo siekiama oficialiai paminėti šią svarbią progą ir pažymėti būsimo pastato pamatus kaip įmonės plėtros ir inovacijų pagrindą.Visos „Trelleborg“ su vamzdynų atnaujinimu susijusios veiklos perkeltos iš dabartinės gamybos vietos į naująjį pastatą. Čia bus gaminamos visos medžiagos, įskaitant „DrainLiner“, „DrainPlusLiner“, „DrainFlexLiner“, „MtH Liner“, „LCR Liner“ ir „LCR Hat“ profilius.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie „Trelleborg“ vamzdžių sandariklių gamybą, produktus ar sprendimus, apsilankykite www.trelleborg.com/Pipe-Seals.

Dėl išsamesnės informacijos apie „Trelleborg“ vamzdžių sandariklių sprendimus ir atnaujinimo rinkas, prašome susisiekti su  Regine Becker, tiesioginio tel. Nr.: +49(0)2065 999-204, El. paštas: regine.becker@trelleborg.com

Informacija spaudai:   Victoria O’Toole at Stein IAS. Clarence Mill, Clarence Road, Bollington, SK10 5JZ,  Jungtinė Karalystė.  Tel: + 44 (0) 1625 578 578; Faks: + 44 (0) 1625 578 579. El. paštas: Victoria.otoole@steinias.com

„Trelleborg“ vamzdžių sandariklių gamyba ir „Trelleborg Group“

„Trelleborg“ vamzdžių sandariklių įmonė yra „Trelleborg“ įmonių grupės – „Trelleborg Industrial Solutions Business Area“ – dalis. Tai pasaulyje pirmaujanti įmonė, kuri teikia naujų ir renovuojamų vandeniui, kanalizacijai ir drenažui naudojamų betoninių, plastikinių bei šulinių vamzdžių sandarinimo sprendimus. Įmonė nuolat siūlo naujoves savo klientams visame pasaulyje, jos logistikos ir pardavimo tinklas apima Azijos ir Ramiojo vandenyno regioną, Europos, Artimųjų Rytų, Afrikos, Šiaurės ir Pietų Amerikos šalis. Vamzdžių sandarikliai yra sukurti ir gaminami naudojant pažangiausią polimerų technologiją, todėl jų naudotojams užtikrinami aukščiausi patikimumo standartai.  www.trelleborg.com/Pipe-Seals.

„Trelleborg“ yra pasaulinė lyderė, taikanti inžinerinius polimerų panaudojimo sprendimus, kurie reikalingi ypatingos svarbos įrengimams, esantiems sunkiai pasiekiamose vietose, sandarinti, amortizuoti ir apsaugoti. Koncerno inovatyvūs  sprendimai klientams užtikrina tvarų įmonių grupės veiklos augimą.  „Trelleborg Group“ metiniai pardavimai siekia 25 milijardus Švedijos kronų (tai yra, 3.25 milijardų eurų, 3.60 milijardų JAV dolerių) daugiau nei 40-yje šalių. Grupės veikla apima penkias verslo sritis: Trelleborg Coated Systems, Trelleborg Industrial Solutions, Trelleborg  Offshore  & Construction, Trelleborg Sealing Solutions ir Trelleborg Wheel Systems, taip pat Rubena ir Savatech. Nuo 1964-ųjų „Trelleborg“ akcijos yra kotiruojamos vertybinių popierių biržoje, šiuo metu jos kotiruojamos Nasdaq Stockholm, Large Cap. www.trelleborg.com.

Valdas Latoža
Direktorius
Všį "Šou imperija" / Tauragės Radijas
+370 686 83815
valdas@tauragesradijas.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.