Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Premjeras susitiko su Italijos-Lietuvos prekybos rūmų atstovais

2014-01-27

Šiandien Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius susitiko su Italijos-Lietuvos prekybos rūmų atstovais, su kuriais aptarė partnerystės ryšius, verslininkų bendradarbiavimą, investicijų pritraukimo klausimus. Premjeras pasidžiaugė sėkmingu ekonominiu bendradarbiavimu, tačiau pabrėžė, kad jis galėtų būti dar intensyvesnis.

„Džiugu matyti, kad dvišalės prekybos mastai tarp Lietuvos ir Italijos auga. Tačiau turėtume sutelkti pastangas, kad būtų galima pasiekti dar geresnių rezultatų. Norėčiau pakviesti Italijos kompanijas aktyviau įsitraukti į investicinius projektus Lietuvoje“, – sakė premjeras.

Ministras Pirmininkas taip pat aptarė Lietuvos dalyvavimą Italijoje rengiamoje parodoje „EXPO 2015“ bei palinkėjo sėkmės organizuojant šį renginį. Po didesnės pertraukos pasaulinėms parodoms vėl sugrįžus į Europą, tikimasi, kad „EXPO 2015“ Milane dalyvaus daugiau kaip 130 pasaulio valstybių, o ją aplankys 30 milijonų žmonių iš senojo žemyno ir viso pasaulio.

Lietuva iki šiol oficialiai dalyvavo dešimtyje pasaulinių parodų. 2011 m. Vyriausybė patvirtino mūsų šalies dalyvavimą parodoje „Milan EXPO 2015“, pernai spalį šalis pasirašė dalyvavimo sutartį.

Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.