Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Dėl melagingų ir nepagrįstų kaltinimų, kad laikinasis administratorius padėjo kai kuriems indėlininkams neteisėtai atsiimti lėšas

2013-05-31

Zolfo Cooper, Simon Freakley ir komanda atsakinga už AB banko Snoras (bankas Snoras) laikinąjį administravimą yra pasipiktinę dėl toliau skelbiamų melagingų ir sąmoningai klaidinančių pranešimų, neva Simon Freakley padėjo kai kuriems indėlininkams atsiimti lėšas iš banko Snoras po to, kai jo veikla buvo sustabdyta.

Keleto laikraščių ir interneto šaltinių skelbiami neteisingi pranešimai yra šmeižiantys, nepagrįsti ir nebus toleruojami. Yra labai neatsakinga ir neprofesionalu iš žiniasklaidos pusės skelbti tokius kaltinimus nesant tam jokio pagrindo. Tokie pranešimai taip pat klaidina ir žeidžia didžiąją daugumą banko Snoras kreditorių, kurie yra verčiami patikėti, kad jiems nebuvo suteikta galimybė atgauti dalį savo lėšų.

Dėl tokių rimtų kaltinimų ir sąmoningų pastangų sukelti abejonių dėl asmenų, susijusių su laikinuoju administravimu, sąžiningumo ir profesionalumo jau yra kreiptasi į teisininkus.

Beatodairiški bandymai sutrukdyti progresui, kuris pasiektas iki šiol šioje ypatingai sudėtingoje bankroto byloje, yra beverčiai ir neatitrauks bankroto administratoriaus ir jo komandos nuo sunkaus darbo, siekiant geriausio rezultato visiems kreditoriams.
 
AB bankas SNORAS
A. Vivulskio g. 7, LT-03221 Vilnius
Faks. (8 5)  232 7300
El. p. info@snoras.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.