Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Inovatyviausiu Lietuvos produktu 2012 m. pripažinta ACME "Peanut mouse"

2012-12-17

Konkursą "Inovacijų prizas 2012" jau aštuntus metus iš eilės organizuoja VšĮ Lietuvos inovacijų centras kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra. Šių metų inovatyviausiu Lietuvos produktu pripažinta bevielė įkraunama kompiuterio pelė ACME "Peanut mouse". Įrenginys nugalėjo tarp 49 dalyvavusių.

Konkurso organizatoriai inovatyvų produktą apibrėžia, kaip prekes ir paslaugas, kurios tam tikromis savybėmis ar ketinimu panaudoti gerokai skiriasi nuo anksčiau rinkoje gamintų ar teiktų paslaugų. "Nuoširdžiai džiaugiamės dar vienu apdovanojimu, tai yra didelis įvertinimas įmonei ir jos darbuotojams už pastangas inovacinėje veikloje bei paskata tobulėti toliau", – džiaugiasi UAB "ACME Europe" generalinis direktorius Paulius Paršeliūnas.

Dar prieš šį nacionalinį įvertinimą originalus įrenginys gavo ne vieną apdovanojimą. Pirmą kartą kompiuterio pelė buvo pastebėta šių metų pavasarį ir tapo vienu iš Lietuvos dizaino konkurso "GERAS DIZAINAS" nugalėtojų. Šių metų rudenį įrenginys apdovanotas net dvejose kategorijose "Plus X Award" konkurse – "Design" ir "Easy of use". O pats šviežiausias įvertinimas buvo gautas iš prestižinio "iF product design award 2013" apdovanojimo.

Pasaulinio pripažinimo sulaukusi bevielė įkraunama pelė priklauso ACME UNIQUE produktų linijai, pasižyminčiai naujausiais technologiniais sprendimais ir unikaliu novatorišku dizainu. Daugiau informacijos apie įrenginį galima rasti www.peanutmouse.eu.

Jurgita Padolskytė
Ryšių su visuomene specialistė
UAB "ACME Europe"
Tel.: +370 611 53039
jurgita.padolskyte@acme.eu

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.