Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Prezidentė susipažino su naujuoju Pramonininkų konfederacijos prezidentu

2012-08-07

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pažintinio susitikimo priėmė naujai išrinktą Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentą Robertą Dargį, su kuriuo aptarė Lietuvos aktualijas, Europos ekonominę situaciją bei jos įtaką Lietuvos ekonomikai.

Pasak Prezidentės, ekonominė padėtis pasaulyje ir Europoje yra sudėtinga. Blogėjanti ekonominė situacija Europoje gali stipriai paveikti ir Lietuvą. Todėl šalies pramonininkų indėlis yra svarbus siekiant sušvelninti galimą neigiamą įtaką valstybės ekonomikai.

"Visi turime elgtis atsakingai. Drausmingas finansų valdymas ir ekonomikos augimo skatinimas turi žengti koja kojon. Pramonininkams tenka rimtas vaidmuo stiprinant šalies ekonomiką, kuriant naujas darbo vietas, ieškant naujų rinkų ir stiprinant konkurencingumą", - sakė šalies vadovė.

Valstybės vadovės teigimu, viešųjų finansų stabilumas, nuspėjama ir tvari finansų politika šiandien ypač aktualu verslui.Todėl sprendimai turi būti orientuoti į ilgalaikį poveikį ūkiui, o ne į trumpalaikius tikslus, kurie tampa ypač aktualūs prieš rinkimus.

Aušrinė Vyšniūnaitė
Respublikos Prezidento spaudos tarnybos sekretorė
Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija
Tel.: 2664018
spauda@president.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.