"Ramboll Lietuva" vadovai išpirko įmonės akcijas, ketina tęsti augimo strategiją

2011-11-11

2011 metų lapkričio pradžioje sėkmingai baigtas inžinerinių paslaugų UAB „Ramboll Lietuva" akcijų išpirkimo sandoris. Bendrovės, kuri po sandorio vadinsis „Baltic Engineers", akcijas iš Danijos „Ramboll" įsigijo vadovai - Darius Kvedaras ir Renatas Viršilas. Lietuvos rinkoje „Ramboll" ir toliau dirbs, pasirašius bendradarbiavimo sutartį tarp „Baltic Engineers" ir „Ramboll Denmark".

„Ramboll" patirtis, profesionalumas ir aukščiausi verslo standartai tapo pamatu tolesnei „Baltic Engineers" plėtrai. Mūsų profesionalų komanda ir toliau naudosis žiniomis ir technologijomis, kurios buvo kaupiamos ir tobulinamos bendradarbiaujant su šios srities profesionalais iš „Ramboll". Manau, kad visi šie faktoriai užtikrins bendrovės augimą ateityje", - sakė Darius Kvedaras, „Baltic Engineers" generalinis direktorius.
Buvęs „Ramboll Lietuva" valdybos pirmininkas Haakon Löe sakė, kad „Ramboll" sprendimas parduoti bendrovės akcijas jos vadovams, buvo priimtas nuosekliai įgyvendinant strateginius „Ramboll" planus, tačiau „Ramboll" ir toliau dirbs Lietuvos rinkoje.
Didelį „Ramboll" grupės pasitikėjimą buvusiems kolegoms „Ramboll Lietuva" vadovams rodo tas faktas, kad „Ramboll" grupė pirmą kartą per gyvavimo istoriją vykdė bendrovės akcijų pardavimo tos bendrovės vadovams sandorį.
„Tariame didelį ačiū Dariui Kvedarui ir visam kolektyvui už pasišventimą ir nenuilstamas pastangas dirbant „Ramboll Lietuva" pastaruosius penkerius metus. Mes labai vertiname kiekvieno indėlį ir tikimės, kad ateityje toliau sėkmingai bendradarbiausime", - sakė Haakon Löe.

Apie „Baltic Engineers"
Nuo lapkričio 1 d. UAB „Ramboll Lietuva" pakeitė pavadinimą į „Baltic Engeers". Tai - auganti integruotų inžinerinių paslaugų įmonė, klientams siūlanti profesionalias projektavimo, konsultavimo ir valdymo paslaugas pastatų, infrastruktūros, energetikos ir aplinkosaugos srityse. Mūsų tikslas prisidėti prie geresnių darbo ir gyvenimo sąlygų sukūrimo bei visuomenės tolygaus ir pažangaus vystimosi.

Daugiau informacijos:
Darius Kvedaras
Generalinis direktorius
Tel. +370 5 2334112
dak@ramboll.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.