"Kelprojektas" plečia savo veiklą Baltijos šalyse ir žengia į Latviją

2011-10-27

Didžiausia Lietuvos kelių, tiltų ir geležinkelių projektavimo įmonė "Kelprojektas" plečiasi į Latvijos rinką, kur šį mėnesį Rygoje atidaro savo skyrių.

"Turime tikslą tapti pirmaujančia transporto infrastruktūros įmone ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Jau senokai domimės tiek Latvijos, tiek Estijos rinka. Vykdydami savo veiklą sukaupėme milžinišką patirtį kelių, tiltų bei geležinkelių projektavimo srityje, todėl drąsiai imamės verslo Latvijoje", - sakė Algimantas Medžiaušis, UAB "Kelprojektas" generalinis direktorius.

Pasak jo, įmonės veiklos plėtra į kaimyninę šalį yra seniai planuotas žingsnis. "Kelprojekto" biuro Latvijoje pagrindinė veikla ir tikslas bus ieškoti ir išnaudoti tinkamiausias įėjimo į vietinę rinką galimybes. Iš pradžių skyriaus Latvijoje komandą sudarys 5 aukštą kvalifikaciją turintys tiltų ir kelių specialistai iš Latvijos bei 2 specialistai iš Lietuvos, jau turintys Latvijos atestatus. Jiems vadovaus Arūnas Daugėla, "Kelprojekto" vadovas užsienio rinkoms. Skyriaus veiklą koordinuos "Kelprojekto" centrinis biuras Kaune.

"Latvijos rinka konkurencinga, tačiau "Kelprojektas" gali pasiūlyti aukšto lygio projektus visose transporto infrastruktūros srityse. Veiklos plėtra šioje šalyje didele dalimi priklausys nuo sėkmės konkursuose, kuriuose jau aktyviai dalyvaujame. Labiausiai domimės galimybe prisidėti prie kelių, tiltų ir jūsų uostų, kurių Latvijoje yra net 3, projektavimo",- sakė Latvijos biuro vadovas Arūnas Daugėla.

Šiuo metu "Kelprojektas" intensyviai bendradarbiauja su Latvijos kelių projektavimo įmone "R&K Projekti". Planuojami "Kelprojekto" filialo Latvijoje pardavimai 2012 metais 2 mln. litų.

Apie "Kelprojektas"

"BaltCap" valdoma Kauno bendrovė "Kelprojektas" šiuo metu yra didžiausia transporto infrastruktūros inžinerijos įmonė Lietuvoje, projektuojanti susisiekimo komunikacijas, viešojo naudojimo pastatus, inžinerinius tinklus.

Ilgametė patirtis, naujos technologijos ir modernūs vadybos metodai leidžia "Kelprojektui" sėkmingai dalyvauti Lietuvos transporto infrastruktūros modernizavimo procesuose. Per daugiau nei penkis veiklos dešimtmečius "Kelprojektas" įgyvendino daugiau nei 4 tūkstančius įvairaus dydžio ir sudėtingumo projektų.

"Kelprojektas" paruošti projektai: Karaliaus Mindaugo tiltas per Nerį Vilniuje (pripažintas Lietuvos Metų Gaminiu 2003), geležinkelio tunelis Kaune (pripažintas Lietuvos Metų Gaminiu 2009), estakada kelyje A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda (Jakų sankryža), Vilniaus pietinis aplinkkelis tarp A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda ir A3 Vilnius–Minskas kelių, Ukmergės–Geležinio Vilko g. estakada Vilniuje, viešoji infrastruktūra Nemuno saloje ir kiti.

Pagrindinė "Kelprojektas" būstinė nuo 1956 m. yra įsikūrusi Kaune, vėliau įsteigti filialai Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose bei skyrius Rygoje. Įmonėje dirba daugiau nei 200 darbuotojų.

Kristina Malevskienė
“VRP | Hill & Knowlton”
Viešųjų ryšių konsultantė
mob. 8 655 42217
el. paštas kristina@vrp.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.