AS "Latvijas Biznesa banka" įsigijo BIS FORPOST

2011-10-26

2011 metų spalį bendrovė "Forbis" ir AS "Latvijas Biznesa banka" pasirašė sutartį dėl bankinės informacinės sistemos FORPOST įsigijimo. FORPOST sistema yra sėkmingai pritaikyta prie Latvijos Respublikos bankinės veiklos specifikos ir Latvijos teritorijoje veikia jau nuo 1998-ųjų metų.

1992 metais įkurtas AS "Latvijas Biznesa banka" уra vienas seniausių Latvijos bankų. 2011 metais "Latvijas Biznesa banka" atlikta reorganizacija ir bankui iškelti nauji tikslai, kilo poreikis įsigyti modernią aukštųjų technologijų informacinę sistemą.

Renkantis programinę įrangą, AS "Latvijas Biznesa banka" svarbus buvo ne tik esamų banko užduočių sprendimas, bet ir visapusis palaikymas bei banko informacinių technologijų plėtojimas ateityje. Ypač daug dėmesio skirta informacinio saugumo, rizikos valdymo ir kontrolės, neteisėtu būdu gautų lėšų legalizavimo išvengimo pagal tarptautinius ES bankininkystės reikalavimus užtikrinimui.

UAB "Forbis" komercijos direktorius Šarūnas Mačiulis pažymėjo: "Džiaugiamės galėdami pasveikinti AS "Latvijas Biznesa banka" kaip savo klientą. Svarbu, kad tokiu Latvijos finansinėms organizacijoms nelengvu metu "Latvijas Biznesa banka" supranta pažangių technologijų svarbą ir suvokia, kad investicijos į patikimą ir stabilią informacinę sistemą atsiperka."

Eilinę bendrovės "Forbis" sėkmę Latvijos bankinių technologijų rinkoje lėmė nuolatinis programinės įrangos galimybių ir FORPOST siūlomų banko produktų spektro plėtimas.

Apie bendrovę "Forbis"

Bendrovė "Forbis" – pirmaujanti programinės įrangos bankams kūrėja. Įmonė siūlo bendrą kompleksinį sprendimą – automatizuotą bankinę sistemą FORPOST. Remdamasi daugiamete bankinių sistemų automatizavimo skirtingose šalyse ir sistemos diegimo projektų daugiau kaip 40 bankų patirtimi, priklausomai nuo banko reikalavimų bendrovė "Forbis" siūlo įvairius sistemos komplektavimo variantus. Šiuo metu bankai klientai su FORPOST sistema dirba 6 šalyse – Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Baltarusijoje ir Azerbaidžane.

Šarūnas Mačiulis
Komercijos direktorius
UAB "Forbis"
Tel.: +370 (5) 234 93 04
info@forbis.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.