"Alma littera" įmonių grupė tęsia savo plėtrą Baltijos šalyse

2011-10-10

"Alma littera" įmonių grupė – viena didžiausių knygų leidybos ir prekybos grupė Baltijos šalyse – plečia savo veiklą šiame regione. Dukterinė "Alma littera" įmonė Estijoje "AlmaliEst" OÜ šį mėnesį išleido pirmąjį žurnalo "National Geographic" numerį estų kalba. Žurnalas leidžiamas pagal Nacionalinės geografijos draugijos "Almai litterai" suteiktą licenciją.

"Tęsiame plėtrą Baltijos šalyse, nes pažįstame šias rinkas ir jose matome gerą vystymosi potencialą. Šiais metais Estijoje įsteigta mūsų bendrovė "AlmaliEst" – jau antrasis mūsų žingsnis kaimyninėse šalyse, dar pernai įkūrėme antrinę "Didžiojo žaidimo" bendrovę Latvijoje SIA "RD Baltic". Šiuo metu svarstome ir kitus plėtros planus", – sako "Alma littera" įmonių grupės valdybos pirmininkas Arvydas Andrijauskas.

Derybos dėl "National Geographic" žurnalo estiškojo varianto išleidimo tarp "Almos litteros" ir Nacionalinės geografijos draugijos vadovybės vyko nuo šių metų pavasario. Birželio mėnesį buvo įsteigta įmonė "AlmaliEst" OÜ, o rugsėjo pabaigoje išleistas ir iškilmingai pristatytas pirmasis "National Geographic Eesti" numeris.

"Tik per pirmąjį spalio savaitgalį estiškojo "National Geographic" buvo parduota daugiau kaip 75 proc. į prekybą išvežto tiražo. Džiaugiamės tokiu sėkmingu "National Geographic" startu Estijoje ir tikime, kad kaimyninėje šalyje jis bus toks pat populiarus kaip ir Lietuvoje", – sako "National Geographic" projektui Lietuvoje ir Estijoje vadovaujantis Donatas Vilimas.

Bendras pirmojo "National Geographic" numerio tiražas Estijoje siekia 15 500 egz. Lietuvoje "National Geographic" leidžiamas nuo 2009 m. spalio 15 000 egz. tiražu.

"Alma littera" įmonių grupei priklausanti pernai metais Latvijoje įsteigta bendrovė SIA "RD Baltic" veikia pagal visame pasaulyje naudojamą tarptautinės leidybos ir tiesioginės rinkodaros kompanijos "Reader’s Digest" modelį. Gyventojams siunčiami pasiūlymai tapti "Didžiojo žaidimo" dalyviais ir įsigyti vertingų, specialiai žaidimui išleistų leidinių su galimybę laimėti prizus ir dovanas.

"Alma littera" įmonių grupei taip pat priklauso šios įmonės: UAB "Alma littera", UAB "Šviesa", UAB "ALG knygynai", valdanti "Pegaso" knygynų prekinį ženklą, taip pat UAB "Konferencijų ir audiovizualinės sistemos", UAB "AL valda", UAB "Arpresa", Latvijos įmonė SIA RD Baltic ir Estijos bendrovė "AlmaliEst"OÜ.

Andrius Petraitis
Viešųjų ryšių projektų vadovas
"Alma Littera"
Tel.: (8-5) 211 3390
andrius.p@almalittera.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.