LNK įsigijo teisę rengti pramoginio šou fenomeną "Voice of..."

2011-10-07

LNK televizija ir Nyderlandų bendrovė "Talpa International Productions" pasirašė sutartį, pagal kurią įgijo teisę rengti ir transliuoti naują ir fenomenu vadinamą televizijos formatą, kuriame renkamas geriausias šalies balsas ("The Voice of...").

Pirmasis "The Voice of..." su didžiuliu pasisekimu surengtas Olandijoje, vėliau iš karto parodytas JAV, kur NBC kanale sulaukė milžiniško populiarumo, čia viena iš mokytojų ir teisėjų dirbo scenos ikona Christina Aguilera.

"Galiu pasidžiaugti, kad esame 27-oji šalis, kurioje pasirodys naujas pasaulinio lygio TV formatas "Voice of...", "Lietuvos balsas". Tai – naujos kartos šou, nauja pakopa, naujas žingsnis pramogų televizijoje. Tai – tas "kažkas", ko visi ieškojo po legendinių šou "Big Brother", "Pop Idol" ar "Dancing with the stars", - sako LNK generalinė direktorė Zita Sarakienė.

Daugumoje šalių – Australijoje, Belgijoje, Suomijoje, Danijoje, Indijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Švedijoje ir kitose - šis formatas pasirodys šiemet arba kitąmet. Šou rengs ir transliuos stipriausios šalies televizijos, Didžiojoje Britanijoje - BBC One, Prancūzijoje – TF1.

Nuo kitų talentų šou "The Voice of..." skiriasi esminiu dalyku – čia renkama ne žvaigždė, o balsas. Didžiausios šalies scenos žvaigždės atsirenka savo šou dalyvius nematydami, kaip jie atrodo, vadovaudamiesi vienu ir pačiu aukščiausiu kriterijumi – balso kokybe. Iš viso surengiami trys atrankos turai, po kurių paaiškėja geriausias šalies balsas, kuriam atitenka kontraktas su pasauline garso įrašų kompanija "Universal Music".

"Voice of..." nėra vietos vienadienėms žvaigždėms, tai – balso šou. Tai – programa, kurioje pagrindinis dalykas yra talentas ir kuriame bus ieškoma naujos tautos žvaigždės, kuri turi unikalų balsą. Čia nėra svarbi nei išvaizda, nei amžius, nei išsilavinimas.

LNK televizijai šį šou rengs kūrybos namai ELITAZ.

"Mes didžiuojamės, kad galėsime Lietuvai surengti šį naujos kartos, stulbinantį šou projektą. Tai – didelis, nuoširdus ir jaudinantis šou, sužavėjęs viso pasaulio žiūrovų širdis", - sako kūrybos namų ELITAZ prodiuseris Gediminas Jaunius.

Formatas:

Šou sudaro trys etapai: akla perklausa, atlikėjų kovos ir gyvų pasirodymų šou. Keturi būsimieji mokytojai, didžiausios šalies muzikos garsenybės, kandidatų klausosi užsisukę aukštuose krėsluose . Tik priėmę dalyvį į savo komandą, jie gali atsisukti ir pirmąkart pamatyti savo būsimą mokinį. Jei keli mokytojai nori to paties dainininko, pats dalyvis gali pasirinkti savo būsimąjį guru. Iš viso atrenkami 56 dalyviai – po 14 kiekvienoje komandoje.

Antrajame etape kiekvienas mokytojas po du savo komandos narius išleidžia į mūšį varžytis dainuojant duetu tą pačią dainą ir tik vienas iš šio dueto pateks į kitą etapą. Antro etapo pabaigoje kiekvienas mokytojas jau turi tik po 6 dalyvius, kurie kausis gyvuose pasirodymuose.

Galutiniame etape likę varžovai konkuruoja vienas prieš kitą tiesioginės transliacijos metu. Televizijos žiūrovų balsai padės nuspręsti, kas turi tęsti kovą dėl geriausiojo vardo. Kai kiekvienoje komandoje lieka po vieną narį , keturi varžovai susitinka didžiajame finale, per kurį paaiškėja geriausias šalies balsas. Nugalėtojas pasirašo kontraktą su pasauline garso įrašų kompanija "Universal Music".

Naujas šou "Lietuvos balsas" – jau greitai per LNK.

Gediminas Malaškevičius
LNK atstovas spaudai
LNK TV
Tel.: 8 5 243 10 53
gediminas@lnk.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.