Rusijos ir Skandinavijos prekybininkai ieškos partnerių Lietuvoje

2011-10-03

Daugiau nei 40 didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonių iš Skandinavijos ir Rusijos ketina dalyvauti verslo kontaktų mugėje, kuri vyks š.m. spalio 13 d. tarptautinės parodos „Baltijos tekstilė ir oda" metu Vilniuje. Tarp dalyvių iš užsienio tokios įmonės kaip „Esprit”, „Princess Gruppen”, taip pat atvyksta organizacijos „Danijos technologijos institutas” atstovai ir kt. Pasak organizatorių, mugė skirta lietuviškoms įmonėms, kurios ieško užsakovų ar galimybių plėstis į kaimynines rinkas.
VšĮ „Versli Lietuva" generalinis direktorius Paulius Lukauskas pabrėžia, kad mūsų tekstilės pramonei reikia didesnį dėmesį skirti vertės kūrimui pasitelkiant dizaino, rinkodaros, pardavimo elementus bei pasimokyti to iš skandinavų. „Esame puikus tiltas tarp rytų ir vakarų. Todėl panaudodami skandinavišką patirtį bei apjungę ją su savo stiprybėmis bei tradicijomis galėtume žymiai efektyviau pasinaudoti galimybėmis rytų rinkose", - sako VšĮ „Versli Lietuva” vadovas. Jis sako, kad mūsų tekstilės pramonė turi gilias tradicijas, o jos kokybė yra vertinama, tai liudija ir gausus planuojamų dalyvių skaičius iš Rusijos ir Skandinavijos. Paulius Lukauskas kviečia įmones pasinaudoti galimybe tiesiogiai susitikti su potencialiais partneriais bei užsakovais verslo kontaktų mugėje, kurią organizuoja VšĮ „Versli Lietuva".
Prieš verslo kontaktų mugę taip pat vyks seminaras tema „Ekologinis ženklinimas ir tekstilės verslas", kurio tikslas supažindinti dalyvius su naujausiomis tendencijomis ekologinio ženklinimo srityje, pristatyti jo svarbą kuriant ir plėtojant ekologišką verslą tarp Baltijos ir Šiaurės šalių.
Papildoma informacija:
Tiek verslo kontaktų mugė, tiek seminaras yra nemokami. Registracija (anglų kalba) į verslo kontaktų mugę vyksta šiuo adresu: http://trademeeting.lt/kmvs/register iki š.m. spalio 5 d.
Daugiau informacijos galima teirautis: Ramūnas Baltaduonis, VšĮ „Versli Lietuva” eksporto departamento projektų vadovas, tel. (8 5) 219 4315, mob. 8612 11476.

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.