Prekės ženklas TEZ TOUR įvertintas 450 mln. litų

2011-09-12


Tarptautinis kelionių organizatorius TEZ TOUR Turkijoje atsidūrė tarp vertingiausių prekės ženklų. Didžiosios Britanijos konsultacinės kompanijos Brand Finance parengtoje 2011 m. ataskaitoje, kurios publikacija pasirodė žurnale CAPITAL, turizmo kompanija Turkijoje užima pirmąją vietą tarp turizmo sektoriaus prekės ženklų ir 30 - ąją tarp visų šalies prekės ženklų. Šis ženklas yra 127-oje vietoje tarp brangiausių pasaulyje.

TEZ TOUR padalinys Lietuvoje veikia nuo 2003 metų ir yra vienas didžiausių bei svarbiausių kelionių organizatorių šalyje. Keturiuose žemynuose ir 23-ose valstybėse atstovybes turinčios kompanijos prekės ženklas vertinamas 450 mln. litų. Lietuvos padalinys pripažįstamas vienu sėkmingiausių ir efektyviausių grupės narių.

"Efekyvumo rodikliai byloja, kad puikiai organizuojame verslo procesus. TEZ TOUR Lietuvoje pagal gyventojų skaičių parduoda daugiausia turizmo paslaugų vienam gyventojui, o vidutinė paslaugų kaina - mažiausia. Todėl ir toliau sieksime kuo didžiausios naudos galutiniam vartotojui ir stengsimės užtikrinti sąžiningą kainos ir paslaugos kokybės santykį", - patikino TEZ TOUR Lietuvoje vadovas Aleksandras Sukovas.

Kelionių organizatorius daug investuoja į technologijas, lengvinančias kelionių agentūrų darbą, taip pat į naujus klientų aptarnavimo standartus, užtikrinančius visapusišką informacijos suteikimą, skiria daug lėšų agentūrų darbuotojų mokymams, pristato naujas kryptis. Jau nuo šių metų pradžios TEZ TOUR siūlo tiesioginius skrydžius į Zalcburgą Austrijoje, yra planų ir dėl poilsinių kelionių į Bulgariją.

TEZ TOUR jau kurį laiką yra turizmo bendrovių lyderis ir ne kartą buvo apdovanotas kaip pats sėkmingiausias ir patikimiausias kelionių organizatorius pasaulyje. Šiais metais kompanija tokius apdovanojimus pelnė Ispanijoje ir Rusijoje.

Inga Aukštuolytė
VR ir rinkodaros skyriaus vadovė | Head of PR and Marketing Department
Tez Tour Lithuania, Vytenio str. 50, LT-03229 Vilnius | www.teztour.lt
Mob. (+370) 616 23556 | Ph. (+370 5) 2121105 | Fax (+370 5) 2314488 | inga@teztour.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.