Kvietimas dalyvauti parodoje „Auksinis ruduo 2011“

2011-08-11

Š. m. spalio 13–16 dienomis Maskvoje vyks Tarptautinė agropramonės paroda AUKSINIS RUDUO 2011, kurioje Žemės ūkio ministerija numato įrengti Lietuvos ekspoziciją.

Ekspozicijoje numatoma pristatyti Lietuvą kaip modernią ir šiuolaikišką valstybę, ne tik eksportuojančią šalies žemės ūkio ir maisto produktus, puoselėjančią tautinį paveldą, bet ir siekiančią tiesioginės naudos nedideliam šeimos ūkiui, kuris pats augina, gamina produktus ir parduoda tiesiogiai vartotojui. Ekspozicijoje bus pristatoma ir pagrindinių Lietuvos eksportuotojų į Rusiją produkcija, turinti didelę Maskvos vartotojų paklausą.

Pageidaujančius dalyvauti prašytume iki 2011 m. rugsėjo 1 d. registruotis el. adresu info@zum.lt ( kopija rimute.kekstiene@zum.lt) ir užpildyti registracijos formą. Žemės ūkio ministerijos renginių koordinavimo grupė, surinkusi pageidaujančiųjų dalyvauti parodoje paraiškas, vykdys jų atranką pagal numatomą pristatyti produkciją Lietuvos ekspozicijoje. Atrinkti parodos dalyviai apie tai bus informuoti.

Žemės ūkio ministerijos informacija

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.