Lietuvos užsienio reikalų ministras Danijos pramonininkui Lietuvos diplomatijos žvaigždę

2011-08-28

Lietuvos užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis rugpjūčio 28 dieną Kopenhagoje Baltijos plėtros forumo viceprezidentui ir buvusiam ilgamečiui Danijos pramonininkų konfederacijos vadovui Hansui Skovui Christensenui už Baltijos ir Šiaurės šalių bendradarbiavimo skatinimą įteikė Lietuvos diplomatijos žvaigždę.

H.S.Christenseno vadovaujama konfederacija aktyviai rėmė Baltijos šalių narystę ES, skatino Baltijos ir Šiaurės šalių verslo integraciją, rėmė verslo organizacijų įkūrimą ir plėtrą Baltijos šalyse.

H.S.Christensenas daug prisidėjo rengiant Baltijos plėtros forumo, vadinamo Baltijos Davosu, metinę konferenciją Vilniuje 2010 m.

Kasmet vienoje iš Baltijos jūros regiono valstybių rengiama konferencija Lietuvoje subūrė apie 500 dalyvių iš vienuolikos Baltijos jūros šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Švedijos, Suomijos, Norvegijos, Danijos, Islandijos, Vokietijos, Lenkijos ir Rusijos.

A.Ažubalis kartu su Latvijos ir Estijos užsienio reikalų ministrais Girtu Vladžiu Kristovskiu ir Urmu Paetu Kopenhagoje lankosi Baltijos šalių nepriklausomybės ir diplomatinių santykių su Danija atkūrimo dvidešimtmečio minėjimo renginiuose.

URM Informacijos ir viešųjų ryšių departamentas

Spaudos ir viešųjų ryšių skyrius, tel. 236 2451

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.