STATICUS UAB pripažinta „Lietuvos metų eksportuotoja 2010“

2011-07-04

2011 m. liepos 1 d. Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) įteikė apdovanojimą „Lietuvos metų eksportuotojas 2010“ įmonei STATICUS UAB. Įmonė varžėsi didžiausių įmonių grupėje – nuo 250 ir daugiau darbuotojų (2011 metų pradžioje įmonėje dirbo viso 333 darbuotojai).

2010 m įmonei buvo įsimintini tuo, kad sugebėjo padidinti savo eksporto apimtis net 121%, o iš viso eksporto apimtys sudarė 86% visos įmonės metinės apyvartos.

Nominacijos tikslai - parodyti Lietuvos ir pasaulio verslo bei plačiajai visuomenei progresyvias, ženkliai įtakojančias Lietuvos ūkio raidą, įmones, paskatinti Lietuvos gamintojus ir paslaugų tiekėjus diegti pažangiausias technologijas, kokybės vadybos sistemas, didinti eksportą.

Lietuviško kapitalo įmonė STATICUS UAB 2010 metais sėkmingai skynėsi kelią Švedijos, Norvegijos bei Didžiosios Britanijos statybų rinkose. Pagrindinė įmonės veiklos sritis yra aliuminio-stiklo, berėmio stiklo ir ventiliuojamų fasadų konstrukcijų projektavimas, gamyba ir montavimas. Išskirtinės įmonės savybės yra aukštos kvalifikacijos inžinerinis personalas sugebantis sukurti ir įgyvendinti ne standartinius ar net visiškai naujus techninius ir architektūrinius sprendinius, bei įmonės gebėjimas pasiūlyti kompleksinius sprendinius viso pastato fasadų uždengimui.

Bendrovė dirba su didžiausiomis Skandinavijos statybų bendrovėmis, tokiomis kaip PEAB, SKANSKA, AF GRUPPEN ar NCC ir jau užsitarnavo jų pasitikėjimą bei pripažinimą. Kaip geriausią to įrodymą būtų galima paminėti tai, jog 2011 metais įmonei buvo patikėta įrengti multifunkcinio stadiono „Stokholmo Arena“ 33 000 kv. m. fasadų konstrukcijų.

Dėl papildomos informacijos kreipkitės:
Vaidas Vičius
Rinkodaros projektų vadovas
UAB "STATICUS"
Tel.: 8-5-211-12-30
Mob.tel.: 8-615-85-638
El. p.: vaidas.vicius@staticus.lt
www.staticus.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.