Ieškos geriausių šalies verslininkų

2011-08-18

Lietuvoje šeštą kartą startuoja konkursas “Swedish Business Awards 2011”, kurio metu bus išrinkti geriausios šalies verslo organizacijos ir verslininkai. Baltijos šalių Nobelio ekonomikos premijai prilyginamų nominacijų nugalėtojai spalį bus apdovanoti viename prestižiškiausių Lietuvos verslo renginių, kuriame kalbės ir vienas iškiliausių šių dienų švedų ekonomistų - Kjell A. Nordström.

Laimėtojai bus renkami trijose kategorijose: Harmoniškiausiai auganti metų bendrovė, Geriausia socialinės atsakomybės iniciatyva ir Jaunasis metų verslininkas.

Geriausių tarptautiniam verslui nusipelniusių praktikų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje ieško Švedijos prekybos taryba. Jos viceprezidentas Centrinei ir Rytų Europai Mantas Zalatorius apdovanojimuose kviečia dalyvauti nuolatiniam tobulėjimui neabejingas kompanijas, kurių veiklos pasiekimai per pastaruosius metus neliko nepastebėti.

“Didžiuojamės intensyviu Lietuvos ir Švedijos bendradarbiavimu ir vis stiprėjančia partneryste, todėl ir šiuose apdovanojimuose skatiname nominuoti ne tik save, bet ir atsigręžti bei pastebėti savo verslo partnerių, draugų verslo pasiekimus. Šiais apdovanojimais norime pabrėžti išskirtinai aukštus verslo pasiekimus ir taip skatinti verslumą Lietuvoje ir kitose šalyse”, - sakė jis.

Spalio viduryje vyksiančioje apdovanojimų ceremonijoje bus ne tik pagerbiami geriausieji kategorijų nominantai, bet ir diskutuojama apie galimybes ir iššūkius tarptautiniame versle. Renginys įprastai yra ir įkvėpimo šaltinis naujoms verslo idėjoms.

Šių metų konferencijoje dalyvaus vienas žymiausių švedų ekonomistų ir rašytojų Kjell A. Nordström, knygos “Funky business forever: How to enjoy capitalism” bendraautorius. “Svarbu atsiminti, kad puikios organizacijos pagrindas yra fantazija, jausmai ir tikėjimas. Kad tai pasiektum, būtinas intelektinis, psichologinis ir socialinis kapitalai”, - knygoje sako Kjell A. Nordström, atkreipiantis dėmesį, kad kiekviename versle slypi žmogiška dvasia, o ne tik skaičiai.

Praėjusiais metais Švedijos ambasadorė Lietuvoje Ulrika Cronenberg-Mossberg “Swedish Business Awards” apdovanojimų prizus įteikė greičiausiai augusiai švediško kapitalo bendrovei Lietuvoje - „Systemair“, socialiai atsakingai kompanijai – prekybos tinklui „Rimi“, o iškiliausio jaunojo verslininko prizas buvo skirtas vienam iš kavos išsinešti tinklo „Coffee Inn“ savininkų Daumantui Mikučioniui.

Aplikacijas galima rasti internete, “Swedish Business Awards” puslapyje (www.SwedishBusinessAwards.com), siųsti jas reikėtų iki rugsėjo 14 d.

Projekto partneriai – Švedijos ambasada, „TeliaSonera“ ir „Swedbank“.

Swedish Trade Council

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.