Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenę papildė 12 naujų narių

2021-03-24

2021 m. kovo 23 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad 2021 m. vasario 23 d. vykusiame Rūmų Tarybos posėdyje vienbalsiai patvirtintas naujas narių sąrašas. Prie Rūmų verslo ir mokslo bendruomenės prisijungė 12 naujų įmonių ir individualią veiklą vystančių verslininkų. Rūmai šiuo metu vienija daugiau nei 550 įmonių, mokymo įstaigų, individualią veiklą vykdančių verslininkų bei kitų organizacijų. 
Rūmų bendruomenę papildė UAB „ELEKTROS TAUPYMO SPRENDIMAI“, kurios pagrindinė veikla –  2009 metais įsteigta pramoninių šviestuvų gamykla. Tai socialinė įmonė, kuri įdarbina žmones su negalia. Įmonės produkcija yra parduodama daugiau kaip 17 pasaulio šalių įskaitant Vokietiją, Slovėniją, Lenkiją, Jungtinius Arabų Emiratus, Didžiają Britaniją, Čekiją, Latviją, Daniją, Jordaniją, Saudo Arabiją, Airiją, Italiją bei kitas.
Prie Rūmų prisijungė UAB „NARBUTAS INTERNATIONAL“ – Lietuvoje įsikūrusi tarptautinė biuro baldų įmonė. Klientams įmonė siūlo nestandartinių baldų projektavimo bei gamybos paslaugas. Tai socialiai atsakinga įmonė, siekianti racionaliai ir efektyviai naudoti išteklius, išplėsti savo verslą, pritraukdama užsienio investuotojus į Lietuvą, investicijas paskirstydama originaliausioms idėjoms, kurios taikomos Lietuvos ekonomikos ir ateities labui.                   
Rūmų nariu tapo TOMAS SEIKALIS, kurio pagrindinė veikla - teisinė veikla. Jis specializuojasi viešuosiuose pirkimuose bei turinti ilgametę patirtį šioje srityje. Konsultuojame vietos ir užsienio klientus (pirkėjus ir tiekėjus) viešųjų pirkimų klausimais. Sprendžia įvairius susijusius klausimus ir atstovauja interesus.
Narių sąrašą papildė įmonė UAB „SOFIJA“. 12 metų patirtį turinti įmonė, kurios pagrindinė veikla yra verslo ir įstaigų aptarnavimo veikla.
Nauju nariu taip pat tapo MB „ACADEMIA DOMINORUM“, pagrindinė veikla - mokymai, konsultacijos. Padeda įmonėms ugdyti vadovų ir darbuotojų įgūdžius, diagnozuoti kylančias problemas, optimizuoti verslo procesus, tvariai diegti pokyčius.
UAB „IŠMANUSIS FINANSAVIMAS“ pagrindinė veikla - finansinių paslaugų veikla. Padeda smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams gauti reikiamą finansavimą verslui.
UAB „ASTRĖJOS GRUPĖ“, pagrindinė veikla: didmeninė prekyba. Įmonė teikia įvairias tarptautinės logistikos paslaugas.
Rūmų nariu tapo p. DARIUS GLUŠAUSKAS, kurio pagrindinė veikla – prekybinis atstovavimas ir konsultacinė valdymo veikla.
Prie Rūmų prisijungė viena didžiausių Lietuvos mokymo institucijų - VYTAUTO DIDŽIOJO UNIVERSITETAS“, pagrindinė veikla – švietimui būdingų paslaugų veikla. Universitetas puoselėja humanistinę kultūrą, neužsisklendžiantis tik siaurose, griežtai specializuotose studijose, siekiantis būti intelektiniu ir pilietiniu visuomenės židiniu, išsaugoti ir puoselėti turimas vertybes, aktyviai dalyvauti pasaulio universitetų gyvenime.
Narių sąrašą papildė 17 metų veikianti įmonė UAB „IZOVOLTAS“, pagrindinė veikla: didmeninė prekyba elektromechanikos įranga. Įmonė siūlo visame pasaulyje pripažintus technologinius produktus, bei projektus, atitinkančius klientų individualius poreikius. Taip pat technologijas energijos perdavimui, pramonei, transportui, geležinkeliui, karinėms ir oro pajėgoms bei informacinių technologijų segmentams.
UAB „TO IN2“ - kvalifikuota konsultantų komanda teikia konsultavimo paslaugas viešajam ir privačiam sektoriui dėl ES investicijų, rengia investicijų projektus, paraiškas, administruoja projektus. Taip pat specialistų komanda atlieka lauko ir vidaus vandentiekio ir nuotekų šalinimo, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo ir sistemų projektavimo darbus.
UAB „BUDULAI“ - metalo apdirbimo, technologinių įrenginių gamybos, laivų ir plūdriųjų konstrukcijų statybos įmonė, kuri įgyvendintais projektais džiugina klientus Lietuvoje ir už jos ribų.
Į Rūmus įstojusios įmonės taip pat turi teisę prisijungti prie čia veikiančių klubų: Vilniaus moterų tinklo, kur įmonių vadovės dalijasi patirtimi, kartu tobulėja ir dalyvauja tarptautiniuose projektuose; Eksporto bei Verslo vadovų klubų.  
Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai – tai platus Lietuvos verslo atstovų ir mokslo įstaigų tinklas bei bendruomenė. Šiandien Rūmai vienija per 550 narių – Lietuvos įmones iš įvairių verslo sektorių, taip pat universitetus, kolegijas bei kitas mokymo įstaigas.
Rūmų misija – skatinti verslo ir mokslo bendradarbiavimą, teikti verslui ir mokymo įstaigoms reikalingas paslaugas, atstovauti verslo ir mokslo įstaigų interesams valstybės ir regioninės valdžios institucijose.
 
Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai 
 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.