Prie LAGGIA prisijungė viena didžiausių įmonių Baltijos šalyse

2020-12-01

Prie Lietuvos alkoholinių gėrimų gamintojų ir importuotojų asociacijos (LAGGIA) prisijungė viena didžiausių Baltijos šalyse alkoholinių gėrimų gamintojų ir importuotojų įmonių UAB „Liviko“. Visos asociacijos narės didelį dėmesį skiria socialinei atsakomybei bei atsakingo vartojimo kultūros puoselėjimui Lietuvoje.
Dvi pagrindinės priežastys
Anot UAB „Liviko“ generalinės direktorės Eivos Pocienės, įmonė nusprendė prie LAGGIA prisijungti dėl dviejų priežasčių – sutampančių tikslų ir teisės bei galimybės būti išklausytiems.
„Mes atstovaujame pasaulinius prekinius ženklus, kurie savo istoriją skaičiuoja jau šimtmečiais bei daug kur yra tapę kultūros ir paveldo dalimi. Visi jie vienareikšmiškai pasisako už saikingą, atsakingą ir kultūringą alkoholinių gėrimų vartojimą. Tokią matome ir savo misiją, kuri sutampa su asociacijos vienais iš tikslų“, – kaip vieną iš pagrindinių priežasčių įvardija E. Pocienė.
„Svarbu paminėti ir tai, kad pastaruoju metu alkoholinių gėrimų pramonė dažnai nepelnytai linčiuojama dėl įvairių problemų, yra įstatymų, kurie išskiria Lietuvą aplinkinių valstybių kontekste. LAGGIA, vienijanti alkoholio pramonės dalyvius, turi teisę ir galimybę būti išklausytai. Norime aktyviai dalyvauti siekiant ne tik subalansuoti alkoholio politiką tarp įvairių interesų grupių Lietuvoje, bet ir Europos Sąjungos šalių kontekste“, – teigia UAB „Liviko“ generalinė direktorė.
Siekia atstovauti visą sektorių 
Asociacija jungia vis daugiau gamintojų bei importuotojų, siekia atstovauti sektorių kuo platesniu mastu. Anot LAGGIA vadovo, vienas pagrindinių tikslų yra vienyti ir įvairiuose lygmenyse atstovauti įmones, kurios užsiima alkoholinių gėrimų gamyba ir (ar) importu bei prekyba.
„Tikrai džiugu, kad turime naują narį, kuris papildė asociacijos gretas. Mūsų tikslas – kurti tvarius ir ilgalaikius santykius, kurie būtų paremti dialogu ne tik tarp verslo atstovų, tačiau ir su valstybiniu sektoriumi. Net neabejoju, kad UAB „Liviko“ sėkmingai prisidės vienijant pajėgas dėl bendrų sprendimų ir asociacijos tikslų įgyvendinimo“, – teigia LAGGIA vadovas Mantas Zakarka.
LAGGIA priklausančios bendrovės pasisako tik už atsakingą ir saikingą alkoholinių gėrimų vartojimą. Asociacija vienija vienas didžiausių šio sektoriaus bendrovių: be prisijungusios UAB „Liviko“ – ir UAB „Pernod Ricard Lietuva“, UAB „Prike Lietuva“, UAB „MV Group“, UAB „Bennet distributors“, asocijuoto nario statusu AB „Vilniaus degtinė“.
 
Agency 1323

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.