„Wizz Air“ plečia Vilniaus bazę

2020-08-19

„Wizz Air“, pirmaujanti pigių skrydžių bendrovė Vidurio ir Rytų Europoje bei aplinkai draugiškiausia* oro linijų bendrovė Europoje, plečia veiklą Lietuvoje – Vilniaus oro uoste bus bazuojamas dar vienas „Airbus A320ceo“ orlaivis. Bendrovė iš Vilniaus pasiūlys skrydžius penkiomis naujomis kryptimis: į Birmingamą ir Liverpulį Jungtinėje Karalystėje, Hamburgą Vokietijoje, Stokholmo Skavsta oro uostą Švedijoje ir Trondheimą Norvegijoje. Taip pat pradedami du nauji maršrutai iš Talino Estijoje į Trondheimą ir Oslo Sandefjordo Torpo oro uostą Norvegijoje. Skrydžius naujomis kryptimis galima užsisakyti bendrovės svetainėje
wizzair.com
arba mobiliojoje programėlėje nuo 19,99 EUR**.
Nuo 2011 m. oro linijų bendrovė Vilniaus maršrutais pervežė beveik 7,7 mln. keleivių. Nuo šiol bendrovės Vilniaus bazėje orlaivių parką sudarys 3 modernūs lėktuvai. „Wizz Air“ tęsia įsipareigojimus Lietuvoje ir toliau siūlo aukštos kokybės žemų kainų paslaugas savo keleiviams. 450 000 naujų vietų skrydžiuose prisidės prie Lietuvos aviacijos rinkos ir regione sukurs daugiau nei 35 naujas tiesiogines bei daugiau nei 335 netiesiogines*** darbo vietas. „Wizz Air“ kartu su paskelbtomis penkiomis naujomis kryptimis dabar iš Vilniaus siūlo 24 maršrutus į 14 šalių.
„Džiaugiamės pranešdami apie tolesnę vietos tinklo plėtrą ir naują „Airbus A320ceo“ lėktuvą Vilniaus bazėje. Pradėdami penkias naujas kryptis iš Vilniaus ir dvi iš Talino, suteikiame savo keleiviams galimybes atrasti naujus miestus ir kultūras. Tikime, kad ypač žemos „Wizz Air“ kainos ir puikus maršrutų tinklas suteiks keleiviams dar daugiau galimybių ir prisidės prie vietos turizmo sektoriaus plėtros. „Wizz Air“ komanda laukia tiek jau esamų, tiek naujų keleivių mūsų naujuose aplinkai draugiškuose „Airbus“ orlaiviuose“, – sako „Wizz Air“ vyriausiasis komercijos direktorius George’as Michalopoulas.
Taip pat „Wizz Air“ yra pradėjusi naują higienos reikalavimų erą. Oro linijų bendrovė neseniai paskelbė daugybę patobulintų higienos priemonių, kad užtikrintų savo keleivių ir įgulos sveikatą ir saugumą. Viso skrydžio metu įgulos nariai privalo dėvėti veido kaukes ir pirštines, o keleiviai – veido kaukes. „Wizz Air“ orlaiviai yra reguliariai valomi garais, naudojant antivirusinį tirpalą, taip pat laikomasi griežto kasdienio valymo grafiko – visi oro linijų bendrovės orlaiviai per naktį dezinfekuojami antivirusiniu tirpalu. Keleivių prašoma laikytis vietos sveikatos institucijų nustatytų saugaus fizinio atstumo reikalavimų, jie skatinami užsisakyti paslaugas prieš skrydį internetu (pvz., registruotas bagažas, „WIZZ Priority“, greitoji patikra), kad būtų kiek įmanoma sumažintas fizinis kontaktas oro uoste.
 
UAB "AD VERUM"

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.