Pirmininkauti Lietuvos vaistinių asociacijai grįžta K.Nemaniūtė-Gagė

2020-06-02

Nuo birželio 2 d. į Lietuvos vaistinių asociacijos pirmininkės pareigas iš motinystės atostogų grįžta Kristina Nemaniūtė-Gagė.

Nuo 2018 m. liepos 2 d. iki šių metų birželio 1 d. asociacijos pirmininkės pareigas ėjo Dangutė Mikutienė.

„Šis laikotarpis buvo nelengvas ir kupinas naujų iššūkių, bet tikiuosi, kad man pavyko pateisinti Lietuvos vaistinių asociacijos narių lūkesčius. Dėkoju už pasitikėjimą ir suteiktą galimybę dirbti šiose pareigose. Džiugu, kad į asociacijos pirmininkės pareigas iš motinystės atostogų grįžta veržli ir ryžtinga moteris – Kristina Nemaniūtė-Gagė. Sveikintina, kad moterys šiais laikais puikiai sugeba derinti darbus ir motinystę“, – kalbėjo buvusi asociacijos pirmininkė D. Mikutienė.

Lietuvos vaistinių asociacija linki Dangutei Mikutienei sėkmingo naujo etapo ir dėkoja už laiką dirbant asociacijoje.

Kristina Nemaniūtė-Gagė tikisi, jog šiuo įtemptu metu, pavyks operatyviai bendradarbiauti su valstybinėmis institucijomis ir pasiekti teigiamų pokyčių vaistinių, farmacijos specialistų ir pacientų naudai.

Lietuvos vaistinių asociacija vienija didžiausias Lietuvos vaistines: „Eurovaistinę“, „Benu vaistinę“, „Gintarinę vaistinę“ ir „Norfos vaistinę“, jose dirba daugiau nei du tūkstančiai farmacijos specialistų.

 

Kristina Nemaniūtė-Gagė
Tel. +370 674 12250
El.p. kristina.nemaniute-gage@vaistiniuasociacija.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.