Seime - konferencija, skirta Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos 10-mečiui paminėti

2018-09-18

Rugsėjo 19 d., trečiadienį, 14 val. Konferencijų salėje (Seimo III rūmai) vyks Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos konferencija, skirta veiklos 10-mečiui paminėti.

Renginį organizuoja Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo taryba kartu su Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija.

Renginio tikslas - apžvelgti Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos 10-mečio veiklą, aptarti ateities veiklos perspektyvas, verslo padėtį Lietuvoje ir plėtros regionuose galimybes. Konferencijos metu pranešimus skaitys valstybės įstaigų atstovai, ekonomikos ekspertai.

Konferencija bus tiesiogiai transliuojama internetu ir Seimo YouTube paskyroje.

Atkreipiame dėmesį, kad 12 val. Spaudos konferencijų salėje (II rūmai) vyks spaudos konferencija, skirta renginiui išsamiau pristatyti.

Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo taryba yra visuomeninė patariamoji institucija, sudaryta iš asociacijų, kurių nariai yra verslo subjektai, atstovų. Tarybos veiklos tikslas - užtikrinti tarybos atstovų ar valstybės institucijų bendradarbiavimą, kurti palankią aplinką verslui. Tarybos veikla sudaro galimybes verslo subjektams išsakyti savo nuomonę, nusiskundimus ir pateikti pasiūlymus dėl verslo sąlygų gerinimo.

 

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5) 239 6508, el. p. jolanta.anskaitiene@lrs.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.