Kaune angare remontuojamas „Kulula.com" orlaivis iš Pietų Afrikos Respublikos

2018-08-13

Pirmą kartą iš Pietų Afrikos Respublikos į Lietuvą patikrai, priežiūrai ir remontui atskraidintas pigių skrydžių bendrovės „Kulula.com" orlaivis.
„Boeing 737-800" remontu rūpinasi lietuviško kapitalo orlaivių aptarnavimo UAB „FL Technics" angaro Kaune technikai.
„Kulula.com" priklauso PAR privataus kapitalo aviacijos grupei „Comair Limited. Kaip nuoseklaus mūsų komandos darbo rezultatą vertinu tai, kad šiandien esame jų pasirinkti,"  - sakė „FL Technics" generalinis direktorius Žilvinas Lapinskas.
Praėjusiais metais „FL Technics" įdiegė „FL Technics BAY" sistemą (dedikuotos komandos dirba ties vienu orlaiviu) ir investavo į periodinės priežiūros personalo techninius mokymus.
„Comair Limited" veiklą kaip avialinijos pradėjo 1943 metais. 2001 metais kompanija įsteigė pirmąją Pietų Afrikos Respublikos pigių skrydžių kompaniją „Kulula.com". Įmonė taip pat vykdo skrydžius naudodami „British Airways" franšizę. 2017 metais „Comair Limited" pelnas siekė 297 mln. PAR randų (18,34 mln. eur), įmonė yra listinguojama Johanesburgo vertybinių popierių biržoje (JSE).
Apie „FL Technics"
 „FL Technics" yra tarptautinė orlaivių techninės priežiūros, remonto ir aptarnavimo (MRO) paslaugų tiekėja. Įmonės veiklos kryptis sudaro operatyvioji ir periodinė orlaivių priežiūra, orlaivių komponentų ir atsarginių dalių tiekimas, variklių remontas, orlaivių inžinerinis palaikymas, techniniai mokymai. Įmonėje dirba per 1200 darbuotojų angaruose ir biuruose Vilniuje, Kaune (Lietuva), Londone (Jungtinė Karalystė), Džakartoje (Indonezija), Bankoke (Tailande) bei operatyvinės priežiūros stotyse visame pasaulyje.
 
Jurga Raguckaitė
Komunikacijos vadovė
Mob. 8 633 55996
jurga.raguckaite@fltechnics.com

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.