Ūkininkų ūkyje - specializuota mėsinių galvijų paroda

2018-07-23

Lietuvos žemės ūkio rūmų nariai – Lietuvos mėsinių galvijų augintojų ir gerintojų asociacija (LMGAGA) šių metų liepos 27-28 d. organizuoja specializuotą mėsinių galvijų parodą „Mėsinės galvijininkystės PANORAMA 2018“. Paroda vyks Ievos ir Dainiaus Šiurnų ūkyje (Eibariškių k.3, Radviliškio r.).

Parodoje bus pristatomos mėsinių galvijų veislės ir vyks jų vertinimas.

LMGAGA direktorius Mindaugas Kinderis pristatys specializuotą leidinį ir naują LMGAGA tinklalapį.

Parodos metu vyks jautienos degustacija, o profesionalūs virėjai dalysis jautienos patiekalų gamybos subtilybėmis.

Skambės nuotaikinga muzika, vyks atrakcionai, loterija bei įvairūs žaidimai mažiems ir dideliems.  

Parodos metu veiks mobili gyvulininkystės laboratorija.

Parodos dienomis vyks tarptautinė konferencija „Produktyvumo kontrolė mėsinių galvijų bandų gerinimui – Lietuvos ir užsienio šalių patirtis“, kurioje pranešimus skaitys Šveicarijos mėsinių galvijų asociacijos kilmės knygos specialistė Svenja Strasser, Vokietijos įmonės „RinderAllianz“ agronomė – inžinierė Sabine Schmidt, Čekijos mėsinių galvijų augintojų asociacijos prezidentas ir Angusų asociacijos valdybos narys Miroslav Vrablik, Vokietijos Hailendų asociacijos prezidentas Falko Sreinberg, Slovakijos mėsinių galvijų augintojų asociacijos direktorius Peter Polak.

Konferencijos dalyvių registracijos pradžia – 2018 m. liepos 27 d. (penktadienį) 8.45 val. ir liepos 28 d. (šeštadienį) 9.45 val.

Parodos ir tarptautinės konferencijos programas bei žemėlapš kaip atvykti rasite: https://www.zur.lt/lt/kvieciame-i-mesiniu-galviju-paroda/

*****

Informuojame, kad atvykusieji į parodą ir tarptautinę konferenciją gali būti filmuojami ir fotografuojami ir prašomi užsiregistruoti dalyvių sąrašuose, nurodant savo asmens duomenis/ūkio identifikavimo kodą/kontaktus. Dalyvaudami parodoje/tarptautinėje konferencijoje, duodate tiesioginį sutikimą  LR žemės ūkio rūmams ir LMGAGA Jus filmuoti ir fotografuoti, daryti garso įrašus, taip pat išimtinę teisę naudoti šią medžiagą LMGAGA nuožiūra.

 

asociacija@lmga.lt

tel. +370 686 57 718

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.