Vilniuje vyks vienos didžiausių ir įtakingiausių Europos pramonės asociacijų suvažiavimas

2018-06-11

Birželio 12-13 dienomis Vilniuje vyks tarptautinė generalinė Europos inžinerinės pramonės asociacijos ORGALIME narių asamblėja. Daugiau kaip 40 inžinerinės pramonės asociacijų 23-ose Europos valstybėse vienijančios ORGALIME delegatai Vilniuje ne tik planuos organizacijos veiklą, bet ir dalyvaus tarptautinėje konferencijoje. Joje bus aptariami ketvirtosios pramonės revoliucijos iššūkiai, apžvelgiami pramonėje vykstantys pokyčiai bei naujausios tendencijos ir diegiamos inovacijos.

Konferencija vyks birželio 12 d., antradienį, viešbutyje „Crowne Plaza Vilnius" (M.K. Čiurlionio g. 84).

Renginio pradžia - 13.30 val.

Maloniai kviečiame žiniasklaidos atstovus dalyvauti konferencijoje. Siūlome susipažinti su jos išsamia programa.

Asociacija ORGALIME vienija inžinerinės pramonės organizacijas, kurių atstovaujamose įmonėse Europoje dirba apie 11 mln. darbuotojų. Asociacijos narės sukuria apie 28 proc. Europoje pagaminamų prekių, kurios sudaro apie trečdalį Europos Sąjungos gamybos eksporto. Organizacija įkurta 1954 m.

Kasmetinis ORGALIME narių suvažiavimas kiekvienais metais vyksta vis kitoje valstybėje. Šiemet generalinę asamblėją mūsų šalyje rengia ORGALIME narė, Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA. Per 90 narių vienijanti LINPRA tarptautiniu ir nacionaliniu lygmeniu atstovauja metalo gaminių, mašinų ir įrangos, prietaisų, plastiko, elektrotechnikos ir elektronikos pramonės sektoriaus įmonių interesams. Asociacijos atstovaujamo sektoriaus apyvarta 2017 m. siekė 3,8 mlrd. eurų. Daugiau nei 70 proc. inžinerinės pramonės pagamintos produkcijos yra eksportuojama.

 

Akvilė Andriuškaitė

Komunikacijos referentė

Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija „Linpra"

8 612 37091, akvile.andriuskaite@linpra.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.