Peru ambasadorius Lietuvai Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose pristatė būsimą verslo misiją

2018-03-13

2018 m. kovo 13 d., Vilnius. Šiandien Vilniaus prekybos ir pramonės rūmuose lankėsi Peru ambasadorius Lietuvai p. Thierry Roca-Rey Deladrier ir ministras patarėjas Pablo Salamanca, kurie susitiko su Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų generaliniu direktoriumi Almantu Danilevičiumi bei Tarptautinių ryšių skyriaus atstovais.

Susitikimo metu aptartos Lietuvos ir Peru ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo plėtros perspektyvos. Kaip didžiausią augimo potencialą turinčios bendradarbiavimo sritys buvo įvardintos prekyba tekstile, maisto produktais, kava, taip pat turizmo paslaugos.

Peru atstovai informavo, kad š. m. gegužės 21 d. į Lietuvą atvyks Peru verslo įmonių misija, norinti užmegzti kontaktus su partneriais Lietuvoje.

Bus rengiami įmonių produkcijos ir paslaugų pristatymai, vyks dvišaliai B2B (verslo) susitikimai.

---

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai  - tai platus Lietuvos verslo atstovų tinklas ir bendruomenė, šiandien vienijanti beveik 500 Lietuvos įmonių iš įvairių verslo sektorių.

Rūmų misija – atstovauti verslo interesams valstybės ir regioninės valdžios institucijose, taip pat teikti verslo įmonėms reikalingas paslaugas.

Vilniaus PPAR kartu su Alytaus ir Ukmergės filialais yra verslo bendruomenę jungianti organizacija Lietuvoje, veikianti, pagal LR prekybos, pramonės ir amatų rūmų įstatymą.

Pasitelkdami šiuolaikinę vadybą, technologijas ir žmogiškąsias kompetencijas, Rūmai siekia tapti viena iš pažangiausių, stipriausių ir lyderiaujančių verslo bendruomenių Lietuvoje, kurios pagrindiniai tikslai:

• stiprinti įmonių konkurencingumą;

• gerinti verslo aplinką;

• burti ir stiprinti verslo bendruomenę;

• kurti darnią ir harmoningą visuomenę.

 

Darius Buta

+370 618 39099

Darius.Buta@cci.lt

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai

T. Kosciuškos g. 30, LT - 01100 Vilnius

www.cci.lt

https://www.facebook.com/VilniausPPAR/

 


  

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.