Lietuvos metų verslininkės ir eksporto apdovanojimai

2018-03-12

Kokiais finansiniais rodikliais, inovacijomis ar unikaliais produktais lietuviškos įmonės stebino rinką? Kurios lietuviškos įmonės praėjusiais metais buvo stipriausios užsienio rinkose?

Kviečiame Jus, kovo 14 dieną, trečiadienį, 10 val. 30 min. pagerbti sėkmingiausias lietuviškas įmones bei jų vadovus.

Jau 17 kartą Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA) rengia „Lietuvos eksporto prizo“ apdovanojimus, kurių metu bus paskelbtos labiausiai prie šalies ūkio augimo ir eksporto rodiklių gerinimo prisidėjusios Lietuvos įmonės ir jų vadovai. Apdovanojimų metu taip pat bus įvertinta bei specialiu prizu apdovanota šalies metų verslininkė/vadovė.

Apdovanojimus įteiks bei verslininkus pagerbs LR Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Renginyje taip pat dalyvaus garbės svečias Europos prekybos ir pramonės rūmų asociacijos (Eurochambres) generalinis sekretorius Arnaldo Abruzzini.

DATA IR LAIKAS: 2018 m. kovo 14 d., 10.30 val. (registracija vyks nuo 09:30 iki 10:15 val.)

VIETA: Lietuvos Respublikos Vyriausybė, Gedimino pr. 11, Vilnius.

DALYVIAI: Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, Eurochambres generalinis sekretorius Arnaldo Abruzzini, Lietuvos Respublikos Seimo nariai, Lietuvos Respublikos ministerijų, šalies Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai ir šalies savivaldybių merai.

Renginio rėmėjas: Nuolatinė arbitražo institucija „Vilniaus komercinio arbitražo teismas“.

Asta Čekelytė
Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija
Tel.: (+370) 5 261 21 02
www.chambers.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.